Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
kosi_kluk
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
2 381
Od nejnovějších
Adolescent
(2025)
15. 3. 2025
10
Nultý den
(2025)
13. 3. 2025
7
Zahradníkův rok
(2024)
21. 1. 2025
9
Úsvit
(2023)
17. 1. 2025
8
Navrch huj
(2024)
16. 1. 2025
7
Průlom
(2025)
16. 1. 2025
7
Kdysi dávno v Americe
(2025)
14. 1. 2025
8
Sněžné bratrstvo
(2023)
8. 11. 2024
7
Strážci Galaxie: Volume 3
(2023)
8. 11. 2024
7
Napoleon
(2023)
8. 11. 2024
6
Monstra: Příběh Lylea a Erika Menendezových
(2024)
22. 10. 2024
7
Cesta ven
(2022)
5. 10. 2024
6
Díra 2
(2024)
5. 10. 2024
7
V hlavě 2
(2024)
28. 9. 2024
7
Vlny
(2024)
8. 9. 2024
9
Deadpool & Wolverine
(2024)
8. 8. 2024
8
Gentleman v Moskvě
(2024)
3. 8. 2024
10
Už nebudeme mlčet
(2024)
24. 7. 2024
8
Fallout
(2024)
24. 7. 2024
4
Sobík
(2024)
24. 7. 2024
8
Šógun
(2024)
24. 7. 2024
8
Smysl pro tumor
(2024)
24. 7. 2024
8
Království Planeta opic
(2024)
24. 7. 2024
8
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
24. 7. 2024
6
Gentlemani
(2024)
24. 7. 2024
8
Duna: Část druhá
(2024)
24. 7. 2024
8
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
(2024)
22. 7. 2024
8
Rod draka
(2022)
22. 7. 2024
4
Občanská válka
(2024)
2. 6. 2024
10
Minulé životy
(2023)
26. 8. 2023
8
Malé ženy
(2019)
26. 8. 2023
8
Oppenheimer
(2023)
27. 7. 2023
6
Pět let
(2022)
11. 6. 2023
8
Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
(2023)
27. 5. 2023
6
Volha
(2023)
21. 5. 2023
6
Aftersun
(2022)
21. 5. 2023
8
Poslední závod
(2022)
26. 3. 2023
8
Osm hrozných
(2015)
16. 3. 2023
8
Bullet Train
(2022)
14. 3. 2023
8
Kde zpívají raci
(2022)
14. 3. 2023
6
Načíst další
1
2
3
4
60