Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Marator
Marek Chudáček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
58
Od nejnovějších
Odpad
(2014)
30. 9. 2015
7.5
Chlapectví
(2014)
30. 9. 2015
8
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
30. 9. 2015
6.5
Hodinový manžel
(2014)
30. 9. 2015
5
Špinavý trik
(2013)
30. 9. 2015
6
Kód Enigmy
(2014)
30. 9. 2015
8.5
Co děláme v temnotách
(2014)
30. 9. 2015
9
Divočina
(2014)
30. 9. 2015
8
Prácička v Itálii
(1969)
30. 9. 2015
7.5
Kluk na kole
(2011)
30. 9. 2015
8.5
Dvouproudá asfaltka
(1971)
30. 9. 2015
4
Interstellar
(2014)
30. 9. 2015
7
Divoké historky
(2014)
30. 9. 2015
9
Lost Highway
(1997)
30. 9. 2015
8.5
Samba
(2014)
30. 9. 2015
7.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
30. 9. 2015
7
Výchozí bod
(2014)
30. 9. 2015
8.5
Železná srdce
(2014)
30. 9. 2015
7.5
Socialistický Zombi Mord
(2014)
30. 9. 2015
1
Mechanik
(2004)
24. 9. 2015
9
Láska a smrt
(1975)
24. 9. 2015
8.5
Bota jménem Melichar
(1983)
24. 9. 2015
7.5
Taxikář
(1976)
24. 9. 2015
10
Čekej do tmy
(1967)
24. 9. 2015
8.5
Četa
(1986)
24. 9. 2015
9.5
Špinavé ulice
(1973)
24. 9. 2015
7.5
Sugarlandský expres
(1974)
24. 9. 2015
7.5
Bertha z dobytčáku
(1972)
24. 9. 2015
4
Skyfall
(2012)
24. 9. 2015
9.5
Sahara
(2005)
24. 9. 2015
2
Iron Sky
(2012)
24. 9. 2015
7
Vítejte v KLDR!
(2009)
24. 9. 2015
7.5
Svět podle Garpa
(1982)
24. 9. 2015
7
Báječná léta
(1988)
24. 9. 2015
9.5
Operace: Zlomený šíp
(1996)
24. 9. 2015
3
Černobylské deníky
(2012)
24. 9. 2015
2
Erin Brockovich
(2000)
24. 9. 2015
8
Olověná vesta
(1987)
24. 9. 2015
9
Whiplash
(2014)
24. 9. 2015
8
Jaro, léto, podzim, zima... a jaro
(2003)
24. 9. 2015
7.5
Načíst další
1
2