Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Sajrajt
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
46
Od nejnovějších
Mlčení
(2016)
17. 2. 2017
6.5
Já, Claudius
(1976)
15. 2. 2017
9.5
La La Land
(2016)
15. 2. 2017
7.5
Nehoda
(1967)
15. 2. 2017
6
Pasažéři
(2016)
15. 2. 2017
7.5
Jackie
(2016)
15. 2. 2017
5.5
Čapkovy povídky
(1947)
28. 10. 2015
9
Škola základ života
(1938)
28. 10. 2015
10
Král Králů
(1963)
28. 10. 2015
9.5
Hostinec „U kamenného stolu“
(1948)
28. 10. 2015
9
Romeo, Julie a tma
(1959)
28. 10. 2015
7
Předtucha
(1947)
28. 10. 2015
7.5
Mravnost nade vše
(1937)
28. 10. 2015
7
Nezbedný bakalář
(1946)
28. 10. 2015
8.5
30 panen a Pythagoras
(1973)
28. 10. 2015
7
Noc na Karlštejně
(1973)
28. 10. 2015
9.5
Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977)
28. 10. 2015
9.5
Bílá paní
(1965)
28. 10. 2015
9.5
Dívka v modrém
(1939)
28. 10. 2015
8
Romance pro křídlovku
(1966)
28. 10. 2015
9.5
F. L. Věk
(1971)
28. 10. 2015
9.5
Obecná škola
(1991)
28. 10. 2015
9.5
Smrt krásných srnců
(1987)
28. 10. 2015
8.5
Městem chodí Mikuláš
(1995)
28. 10. 2015
8
Ať žije republika
(1965)
28. 10. 2015
9
Kočár do Vídně
(1966)
28. 10. 2015
6.5
Procesí k Panence
(1961)
28. 10. 2015
7
Proces
(1993)
28. 10. 2015
7
Tvář toho druhého
(1966)
28. 10. 2015
8
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
28. 10. 2015
7
Cesta z města
(2000)
17. 10. 2015
7
Krakatit
(1948)
17. 10. 2015
9.5
Touha
(1958)
17. 10. 2015
6.5
Everest
(2015)
17. 10. 2015
7
Velký
(1988)
12. 8. 2015
6.5
Vesničko má středisková
(1985)
12. 8. 2015
9
Čekej do tmy
(1967)
12. 8. 2015
8
Věčně mladá
(2015)
28. 7. 2015
7.5
Červená pustina
(1964)
18. 7. 2015
7.5
Trhák
(1981)
18. 7. 2015
8.5
Načíst další
1
2