Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Premet
Premysl Janalik
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
37
Od nejnovějších
Bridget Jonesová: Láskou šílená
(2025)
9. 4. 2025
3
Malý Sheldon
(2017)
2. 4. 2025
9
Prezident v pořadí
(2016)
29. 3. 2025
5
Ripley
(2024)
12. 3. 2025
3
Pan Černý pás
(2024)
3. 3. 2025
5
Vyproštění 2
(2023)
2. 3. 2025
6
Gentlemani
(2024)
27. 2. 2025
6
Lovec Kraven
(2024)
17. 2. 2025
6
Den Šakala
(2024)
14. 2. 2025
8
Mord
(2024)
5. 2. 2025
5
Noční agent
(2023)
5. 2. 2025
6
Pan a paní Smithovi
(2024)
22. 1. 2025
0
Návrat do akce
(2025)
18. 1. 2025
4
Jack Reacher
(2022)
13. 1. 2025
8
Ježek Sonic 3
(2024)
12. 1. 2025
6
Senna
(2024)
12. 1. 2025
8
Tučňák
(2024)
5. 1. 2025
6
Vlny
(2024)
28. 10. 2024
6
Ze stínů
(2024)
28. 10. 2024
4
Vlci
(2024)
13. 10. 2024
6
Boy Kills World
(2024)
11. 9. 2024
6
Mizerové: Na život a na smrt
(2024)
11. 9. 2024
5
Rebel Ridge
(2024)
11. 9. 2024
7
Pád Měsíce
(2022)
10. 9. 2024
3
Banda
(2019)
10. 9. 2024
9
Král Tulsy
(2022)
29. 8. 2024
7
Spící hrozba
(2024)
27. 8. 2024
6
Gen V
(2023)
27. 8. 2024
9
Deadpool & Wolverine
(2024)
25. 8. 2024
9
V nepřátelské zóně
(2024)
25. 8. 2024
3
Fallout
(2024)
19. 8. 2024
7
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
(2024)
20. 7. 2024
8
Zápisník alkoholičky
(2024)
18. 7. 2024
6
Já, padouch 4
(2024)
18. 7. 2024
7
Supergen
(2024)
13. 7. 2024
6
Oppenheimer
(2023)
10. 4. 2024
9
Ve při
(2023)
18. 3. 2024
4