Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
mr.hack
Tomáš Hakr
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
687
Od nejnovějších
Zloději kol
(1948)
10. 12. 2015
6
Poklad na Sierra Madre
(1948)
8. 12. 2015
6
Nejlepší léta našeho života
(1946)
8. 12. 2015
7.5
Pochybná žena
(1946)
6. 12. 2015
6.5
Pojistka smrti
(1944)
5. 12. 2015
9
Mrtvá a živá
(1940)
4. 12. 2015
6
Maltézský sokol
(1941)
4. 12. 2015
6
Občan Kane
(1941)
4. 12. 2015
5
Hrozny hněvu
(1940)
29. 11. 2015
7
Jih proti Severu
(1939)
28. 11. 2015
4.5
Pan Smith přichází
(1939)
25. 11. 2015
9
Čaroděj ze země Oz
(1939)
24. 11. 2015
7.5
Stalo se jedné noci
(1934)
24. 11. 2015
6
Vrah mezi námi
(1931)
22. 11. 2015
5.5
Východ slunce
(1927)
22. 11. 2015
8
Black Mass: Špinavá hra
(2015)
21. 11. 2015
6
Metropolis
(1927)
21. 11. 2015
7.5
Kill Bill 2
(2004)
21. 11. 2015
8
Zlaté opojení
(1925)
21. 11. 2015
6.5
Světla velkoměsta
(1931)
18. 11. 2015
7
Sedm samurajů
(1954)
18. 11. 2015
8
Zuřící býk
(1980)
14. 11. 2015
8
Faunův labyrint
(2006)
14. 11. 2015
7.5
Frigo na mašině
(1926)
12. 11. 2015
7
Kill Bill
(2003)
12. 11. 2015
8
Kid
(1921)
12. 11. 2015
5.5
Moderní doba
(1936)
10. 11. 2015
7.5
Casablanca
(1942)
10. 11. 2015
6
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí
(1974)
9. 11. 2015
7.5
Diktátor
(1940)
8. 11. 2015
5
Život je krásný
(1946)
7. 11. 2015
9.5
Na sever severozápadní linkou
(1959)
7. 11. 2015
8.5
Vykolejená
(2015)
7. 11. 2015
6
Ant-Man
(2015)
5. 11. 2015
6.5
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
5. 11. 2015
4
Vertigo
(1958)
1. 11. 2015
8.5
Čelisti
(1975)
31. 10. 2015
8.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
28. 10. 2015
6.5
Dárek
(2015)
28. 10. 2015
7
Everest
(2015)
28. 10. 2015
7.5
Načíst další
1
2
3
4
18