Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
detektiv2.0
Detektiv2.0
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
3 339
Od nejnovějších
Saltburn
(2023)
1. 4. 2025
8
Jak se nám to mohlo stát!?
(2025)
26. 3. 2025
6
Aristokratka ve varu
(2024)
23. 3. 2025
5
Děcko
(2025)
23. 3. 2025
4
Výjimečný stav
(2024)
22. 3. 2025
4
Páv
(2025)
14. 3. 2025
7
Láska je slepá: Německo
(2025)
14. 3. 2025
6
Vraždy v Åre
(2025)
9. 3. 2025
5
32. Český lev - Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2024
(2025)
9. 3. 2025
7
Carrie
(1976)
9. 3. 2025
6
Cassandra
(2025)
25. 2. 2025
6
Bob Dylan: Úplně neznámý
(2024)
9. 2. 2025
7
Tundra ve mně
(2024)
9. 2. 2025
6
Poutníci
(1995)
1. 2. 2025
6
Holubník
(1980)
26. 1. 2025
6
Parádní číslo
(1977)
25. 1. 2025
1
Smrt talentovaného ševce
(1983)
25. 1. 2025
4
Hra na oliheň: Výzva
(2023)
23. 1. 2025
2
Hammarskjöld - Boj za mír
(2023)
21. 1. 2025
6
Dcera národa
(2024)
20. 1. 2025
7
Čarodějka
(2024)
19. 1. 2025
7
Raketa
(2024)
18. 1. 2025
9
Duna: Proroctví
(2024)
12. 1. 2025
7
Penny Dreadful
(2014)
12. 1. 2025
8
The Last of Us
(2023)
12. 1. 2025
8
Trapný padesátky
(2017)
12. 1. 2025
3
Pustina
(2016)
12. 1. 2025
8
Spravedlnost
(2017)
12. 1. 2025
8
Most!
(2019)
12. 1. 2025
8
Koruna
(2016)
12. 1. 2025
10
Semestr
(2016)
12. 1. 2025
8
Volha
(2023)
12. 1. 2025
6
GLOW: Nádherné ženy wrestlingu
(2017)
12. 1. 2025
8
Dabing Street
(2018)
12. 1. 2025
8
Dark
(2017)
12. 1. 2025
10
Zkáza Dejvického divadla
(2019)
12. 1. 2025
8
Carnival Row
(2019)
12. 1. 2025
5
Manželské etudy po 35 letech
(2018)
12. 1. 2025
8
Holky z Derry
(2018)
12. 1. 2025
10
Strážmistr Topinka
(2019)
12. 1. 2025
0
Načíst další
1
2
3
4
84