Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
snek2
Petr Svoboda
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
15
Od nejnovějších
40 let panic
(2005)
26. 8. 2020
7
Králíček Jojo
(2019)
26. 8. 2020
8.5
Krotitelé duchů
(1984)
26. 8. 2020
7
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
12. 11. 2019
8
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
12. 11. 2019
8.5
Noc v Roxbury
(1998)
12. 11. 2019
7
Gangy New Yorku
(2002)
1. 10. 2019
5
Parazit
(2019)
1. 10. 2019
8.5
Won't You Be My Neighbor?
(2018)
1. 10. 2019
8
John Wick 3
(2019)
3. 9. 2019
7
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
3. 9. 2019
8.5
Krvavá nevěsta
(2019)
3. 9. 2019
7.5
Tropická bouře
(2008)
30. 5. 2019
8
Šprtky to chtěj taky
(2019)
30. 5. 2019
8
Avengers: Endgame
(2019)
30. 5. 2019
8.5