Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ob_ver
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
39
Od nejnovějších
Benedetta
(2021)
12. 12. 2021
8
Budiž světlo
(2017)
28. 11. 2021
8
Paralelní matky
(2021)
28. 11. 2021
7
Poslední souboj
(2021)
24. 10. 2021
9
Last and First Men
(2020)
28. 9. 2021
8
Quo vadis, Aida?
(2020)
27. 9. 2021
8.5
Anny
(2020)
3. 7. 2021
7
Jak Bůh hledal Karla
(2020)
13. 6. 2021
7
Bludné kruhy
(2020)
17. 11. 2020
8
Tenet
(2020)
13. 9. 2020
7.5
Králové videa
(2020)
13. 9. 2020
8
Šarlatán
(2020)
21. 8. 2020
7.5
Kubrick o Kubrickovi
(2020)
9. 7. 2020
8.5
Drahokam
(2019)
2. 5. 2020
9
Malé ženy
(2019)
14. 3. 2020
7
Neviditelný
(2020)
6. 3. 2020
8
Modelář
(2020)
14. 2. 2020
9
Gentlemani
(2020)
2. 2. 2020
8.5
Na nože
(2019)
2. 2. 2020
7.5
Antropocén: Epocha člověka
(2018)
11. 12. 2019
5
Le Mans '66
(2019)
14. 11. 2019
8.5
Slunovrat
(2019)
6. 8. 2019
9
Devadesátky
(2018)
16. 7. 2019
8
The Dirt
(2019)
17. 6. 2019
7
Černobyl
(2019)
17. 6. 2019
8.5
Favoritka
(2018)
22. 2. 2019
7.5
Mandy - Kult pomsty
(2018)
5. 12. 2018
7.5
Vdovy
(2018)
2. 12. 2018
8.5
Nepříčetná
(2018)
25. 9. 2018
8
Upgrade
(2018)
24. 9. 2018
8
Děsivé dědictví
(2018)
20. 7. 2018
7.5
Ztratili jsme Stalina
(2017)
11. 4. 2018
8
Nit z přízraků
(2017)
10. 4. 2018
9.5
Annihilation
(2018)
24. 3. 2018
5.5
Velká hra
(2017)
10. 2. 2018
7.5
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
22. 1. 2018
7
matka!
(2017)
30. 12. 2017
8.5
Dobrý časy
(2017)
27. 12. 2017
7.5
Wind River
(2017)
16. 12. 2017
8