Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Vurhor
Jan Stehlík jr.
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
304
Od nejnovějších
Otec
(2020)
29. 3. 2021
8.5
Jidáš a černý mesiáš
(2021)
29. 3. 2021
7
Útěk z Pretorie
(2020)
29. 3. 2021
7
Jako v bavlnce
(2021)
29. 3. 2021
6
Minari
(2021)
3. 2. 2021
7.5
Duše
(2020)
2. 2. 2021
7.5
Host
(2020)
2. 2. 2021
8
Nadějná mladá žena
(2020)
2. 2. 2021
8
Láska a příšery
(2020)
27. 1. 2021
7.5
Země nomádů
(2021)
27. 1. 2021
7.5
#Žiju
(2020)
27. 1. 2021
7
Greenland: Poslední úkryt
(2020)
15. 1. 2021
7.5
Špatné vychování
(2019)
13. 1. 2021
7
Zvuk metalu
(2020)
13. 1. 2021
8.5
Eurovize
(2020)
13. 1. 2021
7
Chlast
(2020)
8. 1. 2021
9
Bratrstvo pěti
(2020)
8. 1. 2021
6.5
The Walking Dead: World Beyond
(2020)
6. 12. 2020
4.5
Tenet
(2020)
6. 12. 2020
6.5
Démon zatracení
(2019)
28. 10. 2020
6.5
Boratův navázaný telefilm
(2020)
28. 10. 2020
7.5
Chicagský tribunál
(2020)
28. 10. 2020
9
V síti
(2020)
2. 10. 2020
9
Ďábel
(2020)
22. 9. 2020
8
Vlak do Busanu 2
(2020)
13. 9. 2020
7
U Zlaté rukavice
(2019)
21. 8. 2020
7.5
Mluv
(2004)
15. 8. 2020
8
Killer
(1989)
12. 8. 2020
9
Aladin
(2019)
25. 7. 2020
4.5
Vřískot
(1996)
25. 7. 2020
8
22. července
(2018)
25. 7. 2020
7
Mařenka a Jeníček v lese hrůzy
(2020)
25. 7. 2020
4.5
Dokonalá lež
(2019)
25. 7. 2020
7
Zabiják proti své vůli
(2020)
25. 7. 2020
6
Vyproštění
(2020)
27. 4. 2020
7
Díra
(2019)
9. 4. 2020
6
Gentlemani
(2020)
26. 3. 2020
8
Neviditelný
(2020)
24. 3. 2020
7.5
Star Wars: Vzestup Skywalkera
(2019)
17. 3. 2020
2.5
Na nože
(2019)
11. 3. 2020
7.5
Načíst další
1
2
3
4
8