Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Liki12
Jan Petržílek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
69
Od nejnovějších
Čistá duše
(2001)
6. 6. 2018
9.5
Million Dollar Baby
(2004)
6. 6. 2018
8
Smrtonosná past
(1988)
6. 6. 2018
8
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
13. 8. 2017
9
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
13. 8. 2017
8
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
13. 8. 2017
9.5
Saw 3
(2006)
13. 7. 2017
5
Saw 2
(2005)
13. 7. 2017
7
Saw: Hra o přežití
(2004)
13. 7. 2017
9
Smrtonosná past 2
(1990)
5. 5. 2017
9.5
Smrtonosná zbraň
(1987)
5. 5. 2017
9
Dobrý Will Hunting
(1997)
5. 5. 2017
9
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
16. 3. 2017
8
Přátelé
(1994)
16. 3. 2017
9
Teorie velkého třesku
(2007)
16. 3. 2017
9
Návrat do budoucnosti II
(1989)
1. 3. 2017
8
Návrat do budoucnosti
(1985)
1. 3. 2017
10
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
1. 3. 2017
10
Avengers
(2012)
19. 2. 2017
8
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
19. 2. 2017
7
Strážci Galaxie
(2014)
19. 2. 2017
7
Schindlerův seznam
(1993)
2. 12. 2016
9.5
Tenkrát na Západě
(1968)
2. 12. 2016
8.5
Pelíšky
(1999)
2. 12. 2016
8
Nespoutaný Django
(2012)
14. 9. 2016
8
Klub rváčů
(1999)
14. 9. 2016
8.5
Gladiátor
(2000)
14. 9. 2016
9
Kmotr II
(1974)
30. 8. 2016
8.5
Matrix
(1999)
30. 8. 2016
8
Mlčení jehňátek
(1991)
30. 8. 2016
8.5
Buchty a klobásy
(2016)
25. 8. 2016
8
Americký gangster
(2007)
20. 8. 2016
8.5
Osvícení
(1980)
20. 8. 2016
9
Vyšší princip
(1960)
20. 8. 2016
9
Sedm
(1995)
9. 8. 2016
8.5
Nedotknutelní
(2011)
9. 8. 2016
8.5
Forrest Gump
(1994)
9. 8. 2016
9
Vlk z Wall Street
(2013)
29. 7. 2016
8.5
Benga v záloze
(2010)
29. 7. 2016
6.5
Poslední samuraj
(2003)
29. 7. 2016
8
Načíst další
1
2