Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
premontgomery
Pre Premontgomery
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
892
Od nejnovějších
Ostrov
(2023)
21. 7. 2023
6
Asteroid City
(2023)
21. 7. 2023
6
Super Mario Bros. ve filmu
(2023)
21. 7. 2023
8
Spider-Man: Napříč paralelními světy
(2023)
21. 7. 2023
6
Tajemství a smysl života
(2023)
21. 7. 2023
10
Případ mrtvého nebožtíka
(2020)
1. 2. 2020
3.5
Příliš osobní známost
(2020)
1. 2. 2020
3.5
Pod vodou
(2020)
26. 1. 2020
5.5
Nenávist
(2020)
26. 1. 2020
5
Mizerové navždy
(2020)
26. 1. 2020
5.5
Vlastníci
(2019)
19. 1. 2020
5.5
Parazit
(2019)
19. 1. 2020
7.5
Zakleté pírko
(2020)
10. 1. 2020
4.5
Noc s Andělem
(1999)
5. 11. 2019
7
Terminátor: Temný osud
(2019)
5. 11. 2019
7
Poslední aristokratka
(2019)
24. 10. 2019
6
Blíženec
(2019)
24. 10. 2019
5
Zloba: Královna všeho zlého
(2019)
19. 10. 2019
5.5
Joker
(2019)
8. 10. 2019
8.5
Ad Astra
(2019)
22. 9. 2019
6
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
13. 8. 2019
7.5
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
3. 8. 2019
7.5
Slunovrat
(2019)
3. 8. 2019
8
Godzilla II Král monster
(2019)
7. 6. 2019
6
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
2. 5. 2019
6.5
The Dirt
(2019)
27. 4. 2019
7
Avengers: Endgame
(2019)
27. 4. 2019
7
Nikdy neodvracej zrak
(2018)
22. 4. 2019
8
Modlitba
(2018)
22. 4. 2019
6.5
Shazam!
(2019)
22. 4. 2019
6.5
Captain Marvel
(2019)
22. 4. 2019
6.5
Alita: Bojový Anděl
(2019)
22. 4. 2019
7
Jak vycvičit draka 3
(2019)
22. 4. 2019
7.5
Pašerák
(2018)
26. 3. 2019
7
Skleněný pokoj
(2019)
19. 3. 2019
6
LEGO® příběh 2
(2019)
19. 3. 2019
6
Most!
(2019)
26. 2. 2019
7.5
Zelená kniha
(2018)
25. 2. 2019
8.5
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
25. 2. 2019
6
Solo: Star Wars Story
(2018)
25. 2. 2019
6
Načíst další
1
16
17
18
23