Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
DHDV
Dušan Horák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
49
Od nejnovějších
Shrek: Zvonec a konec
(2010)
16. 8. 2010
5.5
Batman začíná
(2005)
16. 8. 2010
10
Svatý
(1997)
16. 8. 2010
6
Miami Vice
(2006)
16. 8. 2010
9
Prokletý ostrov
(2010)
16. 8. 2010
7
Skrytá identita
(2006)
16. 8. 2010
8.5
Mise na Mars
(2000)
16. 8. 2010
6
Zelená zóna
(2010)
16. 8. 2010
6
Match Point - Hra osudu
(2005)
16. 8. 2010
8
Mučedníci
(2008)
16. 8. 2010
4.5
Skóruj!
(2007)
16. 8. 2010
6
Vratné lahve
(2007)
16. 8. 2010
8.5
Agora
(2009)
16. 8. 2010
7.5
Zatím spolu, zatím živi
(2010)
16. 8. 2010
5.5
Doom
(2005)
16. 8. 2010
8.5
Romeo a Julie
(1996)
16. 8. 2010
9
Zkrocená hora
(2005)
16. 8. 2010
9.5
Sekretářka
(2002)
16. 8. 2010
7
Ďáblův advokát
(1997)
16. 8. 2010
8.5
Kovbojové a andělé
(2003)
16. 8. 2010
8.5
Střihoruký Edward
(1990)
16. 8. 2010
8
Repo Men
(2010)
16. 8. 2010
8
Centurion
(2009)
16. 8. 2010
8
Zmije
(2006)
16. 8. 2010
8
Trik
(2010)
16. 8. 2010
7
Seznamte se, Joe Black
(1998)
16. 8. 2010
8.5
Když se setmí
(2004)
16. 8. 2010
8
Sexy Pistols
(2006)
16. 8. 2010
7.5
Beowulf
(2007)
16. 8. 2010
7.5
Mys hrůzy
(1991)
16. 8. 2010
8.5
Šikana
(2001)
16. 8. 2010
6.5
Gangy New Yorku
(2002)
16. 8. 2010
9.5
Star Trek
(2009)
16. 8. 2010
9
Underworld: Boj v podsvětí
(2003)
16. 8. 2010
8
Děti Ameriky
(2005)
16. 8. 2010
6
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
16. 8. 2010
8
Battlestar Galactica
(2004)
16. 8. 2010
9.5
Hvězdná brána
(1997)
16. 8. 2010
10
Hagane no renkinjutsushi
(2003)
16. 8. 2010
10
Predátoři
(2010)
16. 8. 2010
8.5
1
2