Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
laki1
Jan Lacina
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
119
Od nejnovějších
Electroma
(2006)
7. 2. 2011
6.5
Muži v říji
(2009)
30. 1. 2011
8
Zoufalci
(2009)
29. 11. 2010
6
Pan Novák
(1949)
29. 11. 2010
3.5
Vrána
(1994)
25. 10. 2010
9
Smrt pedofila
(2003)
12. 10. 2010
6.5
Sen
(2008)
26. 9. 2010
8.5
Život Briana
(1979)
26. 9. 2010
10
Proměny
(2009)
14. 9. 2010
9
Sestra
(2008)
14. 9. 2010
10
Seance
(2009)
14. 9. 2010
8.5
Vražda ing. Čerta
(1970)
16. 8. 2010
7.5
Nebeští jezdci
(1968)
16. 8. 2010
8.5
Čínská odysea
(2002)
16. 8. 2010
6.5
Princezna Mononoke
(1997)
11. 8. 2010
8.5
Klepání na nebeskou bránu
(1997)
26. 7. 2010
10
Kanibal! Muzikál
(1996)
26. 7. 2010
7.5
Shrek Třetí
(2007)
26. 7. 2010
5.5
Shrek 2
(2004)
26. 7. 2010
8.5
Shrek
(2001)
26. 7. 2010
9
Big Lebowski
(1998)
14. 7. 2010
8
Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj ...
(2006)
7. 7. 2010
8.5
Vše o orgasmu
(2004)
7. 7. 2010
6.5
Všichni moji blízcí
(1999)
5. 7. 2010
9.5
Muži v černém 2
(2002)
22. 6. 2010
7.5
Muži v černém
(1997)
22. 6. 2010
7.5
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
(1967)
21. 6. 2010
10
Ďábelské líbánky
(1970)
21. 6. 2010
9
Kozí příběh - Pověsti staré Prahy
(2008)
21. 6. 2010
5.5
Líbáš jako Bůh
(2009)
14. 6. 2010
5
Fantom Opery
(1925)
8. 6. 2010
8.5
Červený trpaslík
(1988)
1. 6. 2010
10
Komando
(1985)
31. 5. 2010
6.5
Nestyda
(2008)
29. 5. 2010
6.5
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
28. 5. 2010
9
Pamětnice
(2009)
28. 5. 2010
4
Tři bratři
(1981)
25. 5. 2010
8.5
Řád
(1994)
12. 5. 2010
8.5
Dillinger je mrtvý
(1969)
10. 5. 2010
9
Oko nad Prahou
(2010)
7. 5. 2010
8
1
2
3