Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ZARaz
Radek Zajic
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
463
Od nejnovějších
Gosford Park
(2001)
6. 10. 2018
9
Sejmi je všechny
(2007)
6. 10. 2018
9.5
Last Knights
(2015)
6. 10. 2018
8
Král Artuš
(2004)
6. 10. 2018
7.5
Na dotek
(2004)
6. 10. 2018
9
Potomci lidí
(2006)
6. 10. 2018
9.5
Knick: Doktoři bez hranic
(2014)
6. 10. 2018
10
Zlomené květiny
(2005)
6. 10. 2018
8.5
Mrtvý muž
(1995)
6. 10. 2018
9.5
Ghost Dog - Cesta samuraje
(1999)
6. 10. 2018
10
Hellboy 2: Zlatá armáda
(2008)
6. 10. 2018
9.5
Hellboy
(2004)
6. 10. 2018
9
Faunův labyrint
(2006)
6. 10. 2018
9.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
6. 10. 2018
8.5
Půlnoc v Paříži
(2011)
6. 10. 2018
9
Purpurový vrch
(2015)
6. 10. 2018
9
Avengers: Age of Ultron
(2015)
6. 10. 2018
8.5
Avengers
(2012)
6. 10. 2018
9
Thor: Temný svět
(2013)
6. 10. 2018
9.5
Thor
(2011)
6. 10. 2018
9
Konference ve Wannsee
(2001)
6. 10. 2018
9
Wallander
(2008)
6. 10. 2018
10
Zmizelá
(2014)
6. 10. 2018
10
Star Trek: Do neznáma
(2016)
6. 10. 2018
9
Star Trek: Do temnoty
(2013)
6. 10. 2018
9.5
Star Trek
(2009)
6. 10. 2018
9.5
Mandela: Long Walk to Freedom
(2013)
6. 10. 2018
8
Bílá královna
(2013)
6. 10. 2018
9
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
6. 10. 2018
10
Šílenci z Manhattanu
(2007)
6. 10. 2018
8.5
The Man in the High Castle
(2015)
6. 10. 2018
10
Noční recepční
(2016)
6. 10. 2018
10
Jessica Jones
(2015)
6. 10. 2018
10
Volejte Saulovi
(2015)
6. 10. 2018
9
Koruna
(2016)
6. 10. 2018
10
Nebezpečné známosti
(1988)
6. 10. 2018
9.5
Hoří, má panenko
(1967)
6. 10. 2018
9
Lásky jedné plavovlásky
(1965)
6. 10. 2018
9
Černý Petr
(1964)
6. 10. 2018
9
Lid versus Larry Flynt
(1996)
6. 10. 2018
9
Načíst další
1
3
4
5
12