Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Lydie
Lydie Boráková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
79
Od nejnovějších
Vzpomínky na Afriku
(1985)
30. 4. 2023
9
Kleopatra
(1963)
30. 4. 2023
8
Sicario 2: Soldado
(2018)
30. 4. 2023
7
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
30. 4. 2023
7
Malé ženy
(2019)
8. 3. 2023
8
Favoritka
(2018)
26. 2. 2023
7.5
Veliká
(2020)
26. 2. 2023
8.5
Země Ainuů
(2020)
26. 2. 2023
7
Nezvěstná
(2023)
16. 2. 2023
8
Krásný kluk
(2018)
7. 2. 2023
7
Deštivý den v New Yorku
(2019)
7. 2. 2023
7
Duna
(2021)
7. 2. 2023
9
Titanic
(1997)
7. 2. 2023
9
Muž jménem Otto
(2022)
7. 2. 2023
8.5
Hodně štěstí, pane Veliký
(2022)
7. 2. 2023
9
Příchozí
(2016)
1. 2. 2023
9
Rod draka
(2022)
1. 2. 2023
8
Babylon Berlín
(2017)
1. 2. 2023
9.5
La La Land
(2016)
1. 2. 2023
8.5
Babylon
(2022)
1. 2. 2023
9
Bílý lotos
(2021)
23. 1. 2023
8.5
Dealer
(1996)
23. 1. 2023
6.5
Zlý časy v El Royale
(2018)
8. 1. 2023
8
Chléb, láska a fantazie
(1953)
4. 1. 2023
7.5
Chléb, láska a žárlivost
(1954)
4. 1. 2023
7.5
Někdo to rád horké
(1959)
4. 1. 2023
9
Excalibur
(1981)
4. 1. 2023
8.5
Nemilosrdný střelec
(2007)
4. 1. 2023
8
Avatar: The Way of Water
(2022)
4. 1. 2023
9.5
Avatar
(2009)
4. 1. 2023
9.5
Forrest Gump
(1994)
8. 12. 2022
9.5
Zorro: Tajemná tvář
(1998)
8. 12. 2022
7.5
Desperado
(1995)
8. 12. 2022
8
Ztratili jsme Stalina
(2017)
8. 12. 2022
9.5
Země slepých
(2006)
8. 12. 2022
7
Dítě číslo 44
(2015)
8. 12. 2022
6.5
Sabrina
(1995)
8. 12. 2022
7
Rudá volavka
(2018)
30. 11. 2022
7.5
Poslední střih
(2022)
30. 11. 2022
8.5
Jak ukrást Venuši
(1966)
30. 11. 2022
8
1
2