Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
antonin-nadvornik
Antonín Nádvorník
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
178
Od nejnovějších
Svět podle Garpa
(1982)
26. 7. 2021
8.5
Těžká váha
(2005)
6. 4. 2021
8
Obyčejní lidé
(1980)
2. 12. 2020
8
Kult hákového kříže
(1998)
1. 12. 2020
9
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
29. 11. 2020
9
Million Dollar Baby
(2004)
26. 11. 2020
8.5
Výkupné
(1996)
25. 11. 2020
7.5
Sirotek
(2009)
24. 11. 2020
8
Mrs. Doubtfire – Táta v sukni
(1993)
24. 11. 2020
8
Spectre
(2015)
23. 11. 2020
8.5
Koně se také střílejí
(1969)
16. 11. 2020
8.5
Skyfall
(2012)
15. 11. 2020
9
Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha
(2014)
12. 11. 2020
6.5
Mlčení jehňátek
(1991)
10. 11. 2020
8.5
Viditeľný svet
(2011)
6. 11. 2020
7
Pahorek
(1965)
2. 11. 2020
8
Vlk z Wall Street
(2013)
2. 11. 2020
9
Arctic: Ledové peklo
(2018)
1. 11. 2020
8
Padesátka
(2015)
1. 11. 2020
2
Letec
(2004)
27. 10. 2020
8
Dnes neumírej
(2002)
25. 10. 2020
8
Ranhojič
(2013)
19. 10. 2020
8.5
Jeden svět nestačí
(1999)
17. 10. 2020
8.5
Budiž světlo
(2019)
5. 10. 2020
8.5
Smrtonosná past
(1988)
5. 10. 2020
7.5
Občan Kane
(1941)
4. 10. 2020
8
Zlaté oko
(1995)
4. 10. 2020
8
Goyovy přízraky
(2006)
23. 9. 2020
8.5
Havel
(2020)
8. 9. 2020
7
Argo
(2012)
27. 7. 2020
8.5
Meky
(2020)
27. 7. 2020
7
Honey Boy
(2019)
11. 7. 2020
7.5
Bez zvláštních znamení
(2020)
11. 7. 2020
7.5
Dům duchů
(1993)
29. 6. 2020
7.5
Dokonalý svět
(1993)
17. 6. 2020
7.5
Kmotr
(1972)
13. 6. 2020
7
Sacco a Vanzetti
(1971)
9. 6. 2020
8
Doktor Živago
(1965)
6. 6. 2020
8
Afrikou na Pionýru
(2019)
31. 5. 2020
8
Oddělen
(2011)
23. 5. 2020
7
Načíst další
1
2
3
4
5