Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
lenacermakova
Lenka Čermáková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
66
Od nejnovějších
Captain America: Občanská válka
(2016)
12. 5. 2016
9
Jak přežít single
(2016)
3. 5. 2016
6.5
Spotlight
(2015)
28. 4. 2016
10
Divočina
(2014)
28. 4. 2016
7.5
Děda je lotr
(2016)
28. 4. 2016
7.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
24. 3. 2016
8
Godzilla
(2014)
17. 3. 2016
7.5
Everest
(2015)
17. 3. 2016
9
Smrtonosná past
(1988)
17. 3. 2016
9.5
EXODUS: Bohové a králové
(2014)
10. 3. 2016
6.5
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
10. 3. 2016
7.5
Rezistence
(2015)
10. 3. 2016
7.5
Most špiónů
(2015)
10. 3. 2016
9
Čarovný les
(2014)
10. 3. 2016
6
Na hraně zítřka
(2014)
10. 3. 2016
8
Ant-Man
(2015)
10. 3. 2016
8.5
Liga výjimečných
(2003)
10. 3. 2016
5.5
Thor: Temný svět
(2013)
10. 3. 2016
6.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
10. 3. 2016
8.5
Na ostří nože
(1997)
10. 3. 2016
7.5
Vejška
(2014)
10. 3. 2016
5
Deadpool
(2016)
10. 3. 2016
10
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
10. 3. 2016
7
Whiplash
(2014)
10. 3. 2016
8.5
Poslední samuraj
(2003)
8. 11. 2015
9
Spectre
(2015)
8. 11. 2015
6
Strážci Galaxie
(2014)
23. 10. 2015
8.5
Spisovatelé
(2012)
23. 10. 2015
8
Sedmý syn
(2014)
23. 10. 2015
5
Rivalové
(2013)
23. 10. 2015
7.5
Méďa 2
(2015)
23. 10. 2015
7.5
Vykolejená
(2015)
23. 10. 2015
6
Nejdelší jízda
(2015)
23. 10. 2015
5.5
Teorie všeho
(2014)
23. 10. 2015
7.5
Divoká dvojka
(2015)
23. 10. 2015
5.5
Špión
(2015)
23. 10. 2015
7
Labyrint
(2015)
23. 10. 2015
8
Labyrint: Útěk
(2014)
23. 10. 2015
7.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
23. 10. 2015
8.5
Dítě číslo 44
(2015)
23. 10. 2015
6
Načíst další
1
2