Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Alienka2014
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
59
Od nejnovějších
Chappie
(2015)
5. 9. 2015
8
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
5. 9. 2015
7
Mimoni
(2015)
5. 9. 2015
6.5
V hlavě
(2015)
5. 9. 2015
9
Kód Enigmy
(2014)
27. 3. 2015
9
Popelka
(2015)
27. 3. 2015
8
Kingsman: Tajná služba
(2014)
27. 3. 2015
7.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
27. 3. 2015
4
RoboCop
(2014)
3. 1. 2015
7.5
Výchozí bod
(2014)
3. 1. 2015
6
Tučňáci z Madagaskaru
(2014)
28. 12. 2014
7
Soudce
(2014)
28. 12. 2014
6.5
Dárce
(2014)
28. 12. 2014
6
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
28. 12. 2014
8
EXODUS: Bohové a králové
(2014)
28. 12. 2014
7
Interstellar
(2014)
28. 12. 2014
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
28. 12. 2014
8.5
Wasabi
(2001)
3. 11. 2014
8.5
Drž hubu!
(2003)
3. 11. 2014
9
Šestý smysl
(1999)
3. 11. 2014
8.5
Labyrint: Útěk
(2014)
3. 11. 2014
7.5
Zmizelá
(2014)
3. 11. 2014
9
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
25. 10. 2014
9.5
Godzilla
(2014)
2. 9. 2014
6
Želvy Ninja
(2014)
27. 8. 2014
7.5
Lucy
(2014)
27. 8. 2014
6
Světová válka Z
(2013)
5. 8. 2014
6
Strážci Galaxie
(2014)
5. 8. 2014
8.5
Newyorská romance
(2013)
5. 8. 2014
7
Once
(2006)
5. 8. 2014
7
Chraň nás od zlého
(2014)
21. 7. 2014
7.5
Úsvit planety opic
(2014)
21. 7. 2014
8
Zrození Planety opic
(2011)
21. 7. 2014
9
Transformers: Zánik
(2014)
21. 7. 2014
6.5
Jak vycvičit draka 2
(2014)
27. 6. 2014
9.5
Avatar
(2009)
10. 6. 2014
10
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
10. 6. 2014
10
Poslední samuraj
(2003)
10. 6. 2014
8.5
Malá mořská víla
(1976)
10. 6. 2014
10
Na hraně zítřka
(2014)
10. 6. 2014
9.5
1
2