Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
lucijus19
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
50
Od nejnovějších
Avengers: Infinity War
(2018)
7. 5. 2018
10
Vyvolený
(2000)
23. 1. 2017
9
Rozpolcený
(2016)
23. 1. 2017
9
X-Men: Apokalypsa
(2016)
28. 10. 2016
9.5
Deadpool
(2016)
18. 4. 2016
8
Carol
(2015)
18. 4. 2016
7
Daleko do nebe
(2002)
18. 4. 2016
7.5
Osm hrozných
(2015)
9. 1. 2016
9.5
Xena : Princezna bojovnice
(2001)
18. 12. 2015
10
Nymfomanka, část I.
(2013)
17. 12. 2015
7
Nymfomanka, část II.
(2013)
17. 12. 2015
7
Antikrist
(2009)
17. 12. 2015
9
Nespoutaný Django
(2012)
17. 12. 2015
9.5
Bláznivá dovolená
(2015)
17. 12. 2015
7.5
Whiplash
(2014)
17. 12. 2015
10
Špión
(2015)
14. 9. 2015
9
Ant-Man
(2015)
28. 7. 2015
8.5
Avengers
(2012)
25. 5. 2015
8.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
25. 5. 2015
7
Hellboy
(2004)
9. 2. 2015
9
E.A. Poe: Podivný experiment
(2014)
24. 1. 2015
7.5
G.I. Joe: Odveta
(2013)
12. 1. 2015
6
Herkules: Zrození legendy
(2014)
12. 1. 2015
1
Živí mrtví
(2010)
18. 12. 2014
10
Penny Dreadful
(2014)
18. 12. 2014
9
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
18. 12. 2014
6.5
300: Vzestup říše
(2014)
18. 12. 2014
7.5
Ona
(2013)
18. 12. 2014
8.5
Strážci Galaxie
(2014)
18. 12. 2014
10
Spider-Man 3
(2007)
18. 12. 2014
8
Spider-Man 2
(2004)
18. 12. 2014
8.5
Spider-Man
(2002)
18. 12. 2014
8.5
Amazing Spider-Man
(2012)
18. 12. 2014
6.5
Tammy
(2014)
16. 11. 2014
7.5
Transformers: Zánik
(2014)
6. 7. 2014
8
Iron Man 3
(2013)
17. 6. 2014
8
Iron Man
(2008)
17. 6. 2014
8
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
11. 6. 2014
9
X-Men: Poslední vzdor
(2006)
11. 6. 2014
8
X-Men 2
(2003)
11. 6. 2014
8.5
Načíst další
1
2