Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Stoupa34
Martin Springl
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
69
Od nejnovějších
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
23. 3. 2015
10
Popelka
(1969)
23. 3. 2015
9.5
Návštěvníci
(1993)
23. 3. 2015
10
Apollo 13
(1995)
23. 3. 2015
8.5
Mravnost nade vše
(1937)
23. 3. 2015
9
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
23. 3. 2015
7
Armagedon
(1998)
13. 3. 2015
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
13. 3. 2015
10
Vesničko má středisková
(1985)
13. 3. 2015
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
27. 2. 2015
10
Temný rytíř
(2008)
27. 2. 2015
9.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
27. 2. 2015
10
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
19. 2. 2015
10
Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
(2009)
19. 2. 2015
10
Vrchní, prchni!
(1981)
19. 2. 2015
7.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
19. 2. 2015
10
Já, robot
(2004)
30. 1. 2015
9
Avatar
(2009)
30. 1. 2015
9
Jurský park
(1993)
30. 1. 2015
9
Ratatouille
(2007)
30. 1. 2015
7.5
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
(1949)
20. 1. 2015
7.5
Hačikó - Příběh psa
(2009)
20. 1. 2015
8
Poslušně hlásím
(1958)
20. 1. 2015
9.5
Tučňáci z Madagaskaru
(2014)
21. 12. 2014
2
Hodinový manžel
(2014)
21. 12. 2014
6.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
21. 12. 2014
7.5
Smrtonosná past
(1988)
9. 12. 2014
9.5
Mlčení jehňátek
(1991)
9. 12. 2014
9
Tři bratři
(2014)
9. 12. 2014
4.5
Na samotě u lesa
(1976)
30. 10. 2014
8
Postřižiny
(1981)
30. 10. 2014
9.5
Matrix
(1999)
30. 10. 2014
9.5
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
25. 8. 2014
9
Obecná škola
(1991)
25. 8. 2014
10
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
25. 8. 2014
8.5
Terminátor
(1984)
25. 8. 2014
10
Hercules
(2014)
6. 8. 2014
9.5
V oku tornáda
(2014)
6. 8. 2014
9
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
31. 7. 2014
10
Drž hubu!
(2003)
31. 7. 2014
10
Načíst další
1
2