Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
AlexP
Alexandra Poláková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
54
Od nejnovějších
Co jsme komu udělali?
(2014)
8. 1. 2016
9.5
Divoké historky
(2014)
8. 1. 2016
7
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
8. 1. 2016
9.5
S čerty nejsou žerty
(1985)
8. 1. 2016
9.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
8. 1. 2016
8.5
12 let v řetězech
(2013)
15. 5. 2014
6
Vlk z Wall Street
(2013)
15. 5. 2014
9
Prodloužený víkend
(2013)
15. 5. 2014
1.5
Kdyby tisíc klarinetů
(1964)
9. 2. 2013
8
Zpívání v dešti
(1952)
9. 2. 2013
10
Tanec v temnotách
(2000)
9. 2. 2013
8.5
Walk the Line
(2005)
9. 2. 2013
8
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
9. 2. 2013
10
Ukradené Vánoce Tima Burtona
(1993)
9. 2. 2013
10
My Fair Lady
(1964)
9. 2. 2013
10
Vlasy
(1979)
9. 2. 2013
10
West Side Story
(1961)
9. 2. 2013
9
Moulin Rouge
(2001)
9. 2. 2013
8.5
Starci na chmelu
(1964)
9. 2. 2013
9
Klepání na nebeskou bránu
(1997)
9. 2. 2013
7
Absolvent
(1967)
9. 2. 2013
8
Někdo to rád horké
(1959)
9. 2. 2013
8.5
Shrek
(2001)
9. 2. 2013
8
Láska nebeská
(2003)
9. 2. 2013
9.5
Monty Python a Svatý Grál
(1975)
9. 2. 2013
9.5
Pátý element
(1997)
9. 2. 2013
10
Život Briana
(1979)
9. 2. 2013
10
Matrix
(1999)
9. 2. 2013
9.5
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
9. 2. 2013
10
Sedm
(1995)
9. 2. 2013
10
Zelená míle
(1999)
9. 2. 2013
9
Počátek
(2010)
9. 2. 2013
10
Kmotr
(1972)
9. 2. 2013
10
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
9. 2. 2013
9.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
9. 2. 2013
10
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
9. 2. 2013
10
Forrest Gump
(1994)
9. 2. 2013
9.5
Temný rytíř
(2008)
9. 2. 2013
9
Rebelka
(2012)
9. 2. 2013
5.5
Total Recall
(2012)
9. 2. 2013
7.5
Načíst další
1
2