Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
minimoj
Lucie Hofmanová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
133
Od nejnovějších
Ad Astra
(2019)
7. 10. 2019
1.5
Escobar
(2017)
24. 6. 2018
5
Avengers: Infinity War
(2018)
24. 6. 2018
9
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
24. 6. 2018
4.5
Sedm životů
(2008)
5. 3. 2018
4.5
Padesát odstínů svobody
(2018)
5. 3. 2018
7
John Wick 2
(2017)
5. 3. 2018
5
Peklo s princeznou
(2009)
8. 1. 2018
7
300: Bitva u Thermopyl
(2007)
8. 1. 2018
8.5
Legenda o sovích strážcích
(2010)
8. 1. 2018
7
Red 2
(2013)
8. 1. 2018
7.5
G.I. Joe: Odveta
(2013)
8. 1. 2018
4.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
8. 1. 2018
9
Princezna se zlatou hvězdou
(1959)
7. 5. 2017
9
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
(2016)
7. 5. 2017
9.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
7. 5. 2017
8.5
Sousedi
(2014)
1. 3. 2017
5
Sieranevada
(2016)
1. 3. 2017
6.5
Série Divergence: Aliance
(2016)
1. 3. 2017
5.5
Divergence
(2014)
1. 3. 2017
6
Ochránce
(2012)
1. 3. 2017
3
Anděl Páně 2
(2016)
1. 3. 2017
9.5
Padesát odstínů temnoty
(2017)
1. 3. 2017
3.5
Bezva ženská na krku
(2016)
1. 3. 2017
8
Jak svět přichází o básníky
(1982)
9. 12. 2016
9.5
Jak básníkům chutná život
(1988)
9. 12. 2016
7.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
9. 12. 2016
8.5
Četnické humoresky
(2001)
25. 11. 2016
8
Líbáš jako Bůh
(2008)
25. 11. 2016
9.5
Líbáš jako ďábel
(2012)
25. 11. 2016
4.5
Pád Londýna
(2016)
14. 9. 2016
2
Kniha džunglí
(2016)
14. 9. 2016
8.5
Hlídač č. 47
(2008)
14. 9. 2016
8.5
Lucy
(2014)
30. 7. 2016
4.5
Jak přežít single
(2016)
30. 7. 2016
3.5
Počátek
(2010)
30. 7. 2016
7
Hvězdy nám nepřály
(2014)
30. 7. 2016
7
Čarodějnice
(2016)
30. 7. 2016
6.5
Věčně mladá
(2015)
30. 7. 2016
5.5
Přes noc třicítkou
(2004)
30. 7. 2016
3.5
Načíst další
1
2
3
4