Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Djkoma
Filip K.
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
23
Od nejnovějších
Vyměřený čas
(2011)
5. 11. 2011
9
Nákaza
(2011)
27. 10. 2011
9
Zrození Planety opic
(2011)
16. 8. 2011
9
Captain America: První Avenger
(2011)
16. 8. 2011
9
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
20. 7. 2011
7
X-Men: První třída
(2011)
4. 7. 2011
9.5
Hanna
(2011)
4. 7. 2011
8
Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
(2011)
4. 7. 2011
4
Pavouci z vesmíru
(2010)
4. 7. 2011
5
Kazatel
(2011)
21. 5. 2011
6
Světová invaze
(2011)
12. 3. 2011
7
TRON: Legacy 3D
(2010)
25. 12. 2010
9
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
(2010)
2. 12. 2010
5
Star Trek
(2009)
18. 9. 2010
9.5
Počátek
(2010)
28. 7. 2010
10
A-Team: Poslední mise
(2010)
12. 7. 2010
8
Žhavé výstřely 2
(1993)
29. 6. 2010
10
Žhavé výstřely
(1991)
29. 6. 2010
10
Souboj Titánů
(2010)
25. 4. 2010
7
Legie
(2010)
21. 3. 2010
6
Gattaca
(1997)
18. 3. 2010
10
Avatar
(2009)
18. 3. 2010
9.5
Svítání
(2009)
18. 3. 2010
7