Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Tamuraa
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
86
Od nejnovějších
Počátek
(2010)
26. 7. 2010
9
Vinyan
(2008)
1. 7. 2010
4.5
Solomon Kane
(2009)
24. 6. 2010
7
Vaterland - Lovecký deník
(2004)
3. 6. 2010
7
Telefonní budka
(2003)
7. 4. 2010
7.5
X-Men: Poslední vzdor
(2006)
7. 4. 2010
7
Alpha Dog
(2006)
7. 4. 2010
7.5
3:10 Vlak do Yumy
(2007)
7. 4. 2010
8
30 dní dlouhá noc
(2007)
7. 4. 2010
7
Symptom Pandorum
(2009)
7. 4. 2010
6
The Messenger
(2009)
7. 4. 2010
8
Nejlepší z Brooklynu
(2010)
7. 4. 2010
7.5
Prokletý ostrov
(2010)
22. 3. 2010
9.5
Muži, kteří nenávidí ženy
(2009)
9. 3. 2010
8.5
Muži, co zírají na kozy
(2009)
9. 3. 2010
7
Konec básníků v Čechách...
(1993)
9. 3. 2010
4
Ip Man
(2008)
24. 2. 2010
8
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
22. 2. 2010
10
Traspatio, El
(2009)
22. 2. 2010
8.5
Legie
(2010)
22. 2. 2010
2.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
17. 2. 2010
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
17. 2. 2010
10
Gádžo dilo
(1998)
17. 2. 2010
7.5
Exil
(2004)
17. 2. 2010
7
Imaginarium dr. Parnasse
(2009)
16. 2. 2010
8
Sherlock Holmes
(2009)
16. 2. 2010
8.5
Kancl
(2001)
14. 2. 2010
10
Elitní jednotka
(2007)
13. 2. 2010
8.5
Jízda
(1994)
2. 2. 2010
7.5
Nic než pravda
(2008)
22. 1. 2010
6.5
Pravidla lži
(2006)
22. 1. 2010
7.5
Světáci
(1969)
21. 1. 2010
9
Čtvrtý druh
(2009)
20. 1. 2010
7
Zombieland
(2009)
20. 1. 2010
7.5
Volný pád
(1993)
20. 1. 2010
9
Krajina střelců
(2003)
20. 1. 2010
8
MASH
(1970)
20. 1. 2010
8.5
Nashville
(1975)
20. 1. 2010
6.5
Hráč
(1992)
20. 1. 2010
9
Perníkový dědek
(1998)
20. 1. 2010
6.5
Načíst další
1
2
3