Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jankrizek
Jan Krizek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
735
Od nejnovějších
Avengers: Endgame
(2019)
2. 11. 2024
9
Bratři
(2009)
2. 11. 2024
7
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
29. 10. 2024
7
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
29. 10. 2024
7
Nehýbej se
(2024)
28. 10. 2024
5
Sweet Bobby: Noční můra zvaná catfishing
(2024)
28. 10. 2024
5
Vetřelec: Romulus
(2024)
27. 10. 2024
8
Teorie velkého třesku
(2007)
27. 10. 2024
8
Ať vejde ten pravý
(2008)
26. 10. 2024
7
Past
(2024)
25. 10. 2024
8
Top Gun: Maverick
(2022)
22. 10. 2024
10
Gravitace
(2013)
22. 10. 2024
8
The Office
(2024)
22. 10. 2024
3
Tučňák
(2024)
21. 10. 2024
10
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
19. 10. 2024
7
Talkshow s ďáblem
(2023)
19. 10. 2024
8
Venku
(2024)
18. 10. 2024
6
Zahradníkův rok
(2024)
18. 10. 2024
8
Tajemství jezera Caddo
(2024)
15. 10. 2024
6
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
13. 10. 2024
6
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
12. 10. 2024
6
Prokletí Salemu
(2024)
11. 10. 2024
5
Čarodějnice
(2015)
11. 10. 2024
6
Díra 2
(2024)
11. 10. 2024
4
Králové ro(c)ku
(2006)
10. 10. 2024
10
Rivalové
(2024)
8. 10. 2024
9
Ďáblova kořist
(2022)
2. 10. 2024
5
Vlci
(2024)
30. 9. 2024
7
Krotitelé duchů: Říše ledu
(2024)
27. 9. 2024
4
Twister
(1996)
27. 9. 2024
6
Monstra: Příběh Lylea a Erika Menendezových
(2024)
20. 9. 2024
8
To se mi snad zdá
(2023)
18. 9. 2024
6
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
13. 9. 2024
10
Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
(2007)
13. 9. 2024
8
Carrie
(2013)
8. 9. 2024
5
DogMan
(2023)
8. 9. 2024
7
Dogman
(2018)
8. 9. 2024
7
Občanská válka
(2024)
7. 9. 2024
8
Dark
(2017)
7. 9. 2024
10
Anatomie lži
(2009)
4. 9. 2024
10
Načíst další
1
12
13
14
19