Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jitka
Jitka Kroupova
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
310
Od nejnovějších
Faunovo velmi pozdní odpoledne
(1983)
31. 8. 2016
8
Ďáblova past
(1961)
31. 8. 2016
8
Kalamita
(1981)
31. 8. 2016
7.5
Spalovač mrtvol
(1968)
31. 8. 2016
9.5
Starci na chmelu
(1964)
31. 8. 2016
8.5
Zapomenuté světlo
(1996)
31. 8. 2016
8.5
Adelheid
(1969)
31. 8. 2016
9
Milenec lady Chatterleyové
(1998)
4. 5. 2006
10
V erbu lvice
(1994)
4. 5. 2006
10
Stříbrná paruka
(2002)
4. 5. 2006
10
Tom v kozí kůži
(1999)
4. 5. 2006
9
Divoká srdce
(1990)
4. 5. 2006
10
Ze života pubescentky
(1999)
4. 5. 2006
10
Hodina tance a lásky
(2002)
4. 5. 2006
10
Draculův švagr
(1996)
4. 5. 2006
10
Malá mořská víla
(1989)
27. 11. 2001
8
Tři veteráni
(1983)
27. 11. 2001
8
Lásky jedné plavovlásky
(1965)
27. 11. 2001
10
Brontosaurus
(1980)
27. 11. 2001
6
Hogo fogo Homolka
(1970)
27. 11. 2001
8
Sněženky a machři
(1983)
27. 11. 2001
6
Lidé z maringotek
(1966)
27. 11. 2001
7
Jen si tak trochu písknout
(1980)
27. 11. 2001
6
Učitel tance
(1994)
27. 11. 2001
8
S čerty nejsou žerty
(1985)
27. 11. 2001
7
Pelíšky
(1999)
27. 11. 2001
10
Černí baroni
(1992)
27. 11. 2001
7
Dobré světlo
(1986)
27. 11. 2001
7
Městem chodí Mikuláš
(1992)
27. 11. 2001
4
Anděl milosrdenství
(1993)
27. 11. 2001
10
Noc nevěsty
(1967)
27. 11. 2001
9
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
27. 11. 2001
9
Vrať se do hrobu!
(1989)
27. 11. 2001
7
Na samotě u lesa
(1976)
27. 11. 2001
9
Správná trefa
(1987)
27. 11. 2001
3
Samotáři
(2000)
27. 11. 2001
10
Král sokolů
(2000)
27. 11. 2001
6
Zvířata ve městě
(1989)
27. 11. 2001
5
Početí mého mladšího bratra
(1999)
27. 11. 2001
6
Kamenný most
(1996)
27. 11. 2001
7
Načíst další
1
2
3
4
8