Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jiri-kovac
Jiří Kovač
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
38
Od nejnovějších
Avatar
(2009)
1. 12. 2018
6.5
Souboj Titánů
(2010)
1. 12. 2018
9.5
Mezi náhrobními kameny
(2014)
1. 12. 2018
10
6-Headed Shark Attack
(2018)
29. 11. 2018
0
Čertí brko
(2018)
29. 11. 2018
5
Kryštůfek Robin
(2018)
29. 11. 2018
10
Robin Hood
(2018)
29. 11. 2018
4
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
22. 11. 2018
10
Creed II
(2018)
22. 11. 2018
9.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
18. 11. 2018
9
Dunkerk
(2017)
18. 11. 2018
10
Bídníci
(1998)
18. 11. 2018
10
Bídníci
(2012)
18. 11. 2018
8.5
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
18. 11. 2018
7
Fantastická čtyřka
(2015)
18. 11. 2018
3.5
Vražda v Orient expresu
(2017)
18. 11. 2018
9
Liga spravedlnosti
(2017)
18. 11. 2018
3
Londýnská pole
(2018)
18. 11. 2018
1.5
Rocky
(1976)
18. 11. 2018
8.5
Sestra
(2018)
17. 11. 2018
2.5
Plán útěku
(2013)
17. 11. 2018
8
Plán útěku 2
(2018)
17. 11. 2018
0.5
Creed
(2015)
17. 11. 2018
9
Black Panther
(2018)
17. 11. 2018
6.5
Avengers: Infinity War
(2018)
17. 11. 2018
10
Podfukáři 2
(2016)
17. 11. 2018
6
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
(2010)
17. 11. 2018
6
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
17. 11. 2018
8
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
17. 11. 2018
9.5
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
17. 11. 2018
7
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
17. 11. 2018
8.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
17. 11. 2018
8
Terminátor Genisys
(2015)
17. 11. 2018
7.5
Alien Siege
(2018)
17. 11. 2018
0.5
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
17. 11. 2018
5
Halloween
(2018)
29. 10. 2018
8
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
28. 10. 2018
6
Venom
(2018)
28. 10. 2018
5