Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Solaris
Pavel Matejovič
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
56
Od nejnovějších
Upír z Feratu
(1982)
26. 11. 2017
8
V kůži Johna Malkoviche
(1999)
25. 11. 2017
8
Srdečný pozdrav ze zeměkoule
(1982)
25. 11. 2017
8
Tajemství Ocelového města
(1978)
25. 11. 2017
8
Kozoroh 1
(1978)
25. 11. 2017
7.5
Barton Fink
(1991)
23. 11. 2017
9
Big Lebowski
(1998)
23. 11. 2017
9
Na sever severozápadní linkou
(1959)
23. 11. 2017
8
Obchodník se smrtí
(2005)
23. 11. 2017
8.5
Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj ...
(2006)
23. 11. 2017
8.5
Anomalisa
(2015)
23. 11. 2017
9
Avatar
(2009)
23. 11. 2017
5.5
Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977)
23. 11. 2017
8.5
Matrix Reloaded
(2003)
23. 11. 2017
8
Matrix Revolutions
(2003)
23. 11. 2017
7
Matrix
(1999)
23. 11. 2017
8
Počátek
(2010)
23. 11. 2017
8.5
Smrt v přímém přenosu
(1980)
22. 11. 2017
6.5
Truman Show
(1998)
22. 11. 2017
8.5
Pohled společnosti Parallax
(1974)
22. 11. 2017
9
Volný pád
(1993)
22. 11. 2017
8
Tři dny Kondora
(1975)
22. 11. 2017
8
Casino
(1995)
22. 11. 2017
8.5
Rozhovor
(1974)
22. 11. 2017
8
Záhada Blair Witch
(1999)
22. 11. 2017
7
Správci osudu
(2011)
22. 11. 2017
6
Den nezávislosti
(1996)
22. 11. 2017
5
Galaxy Quest
(1999)
22. 11. 2017
8.5
Gattaca
(1997)
22. 11. 2017
8.5
Final Fantasy: Esence života
(2001)
22. 11. 2017
8.5
Futurologický kongres
(2013)
22. 11. 2017
9
Stalker
(1979)
22. 11. 2017
9.5
Paralelní světy
(2012)
22. 11. 2017
6
Kostka
(1997)
22. 11. 2017
8
Pitva mimozemšťana
(2006)
22. 11. 2017
8
Agent bez minulosti
(2002)
22. 11. 2017
8
Na hraně zítřka
(2014)
22. 11. 2017
5
Válka světů
(2005)
22. 11. 2017
8
Blade Runner
(1982)
22. 11. 2017
8
Gravitace
(2013)
22. 11. 2017
8.5
1
2