Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ReZie
Terezie Uhrová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
231
Od nejnovějších
Kocour v botách
(2011)
29. 6. 2016
10
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
8. 4. 2016
10
Home
(2009)
2. 3. 2016
10
Modrá planeta
(2001)
2. 3. 2016
10
Poslední lovec čarodějnic
(2015)
2. 3. 2016
10
Americký sniper
(2014)
2. 3. 2016
10
Star Trek: Do temnoty
(2013)
2. 3. 2016
8.5
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
2. 3. 2016
9.5
Čarodějův učeň
(1977)
2. 3. 2016
8
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
2. 3. 2016
10
Avatar
(2009)
2. 3. 2016
10
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
2. 3. 2016
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
2. 3. 2016
9.5
S tebou mě baví svět
(1982)
2. 3. 2016
10
Temný rytíř povstal
(2012)
2. 3. 2016
10
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
2. 3. 2016
10
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
2. 3. 2016
10
Lví král
(1994)
2. 3. 2016
8
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
2. 3. 2016
9.5
Muži v černém
(1997)
2. 3. 2016
8.5
Láska nebeská
(2003)
2. 3. 2016
7
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
2. 3. 2016
10
Simpsonovi ve filmu
(2007)
2. 3. 2016
8.5
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
2. 3. 2016
10
Pyšná princezna
(1952)
2. 3. 2016
10
Noc na Karlštejně
(1973)
2. 3. 2016
10
Avengers
(2012)
2. 3. 2016
10
Eva tropí hlouposti
(1939)
2. 3. 2016
10
Kristian
(1939)
2. 3. 2016
10
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
2. 3. 2016
8
Někdo to rád horké
(1959)
2. 3. 2016
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
2. 3. 2016
9
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
2. 3. 2016
8.5
Sedm statečných
(1960)
2. 3. 2016
10
Jára Cimrman ležící, spící
(1983)
2. 3. 2016
10
Marťan
(2015)
2. 3. 2016
10
Což takhle dát si špenát
(1977)
2. 3. 2016
10
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
2. 3. 2016
7.5
Strážci Galaxie
(2014)
2. 3. 2016
9
Kladivo na čarodějnice
(1970)
2. 3. 2016
9
Načíst další
1
2
3
4
5
6