Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
machetetete
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
53
Od nejnovějších
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
(2013)
8. 4. 2016
7
Angel
(1999)
8. 4. 2016
6.5
Jedna mezi oči
(2012)
8. 4. 2016
5.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
8. 4. 2016
7.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
8. 4. 2016
10
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází
(2016)
8. 4. 2016
6
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
8. 4. 2016
6
Dánská dívka
(2015)
6. 4. 2016
7
Brooklyn
(2015)
6. 4. 2016
7.5
Spotlight
(2015)
5. 4. 2016
9.5
V srdci moře
(2015)
5. 4. 2016
7
Otcové a dcery
(2015)
5. 4. 2016
8.5
Iracionální muž
(2015)
5. 4. 2016
6
Muž v ohni
(2004)
5. 4. 2016
8
Gangster Ka
(2015)
5. 4. 2016
6
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
5. 4. 2016
7
Ztraceni v Mnichově
(2015)
5. 4. 2016
9
Legendy zločinu
(2015)
5. 4. 2016
6
Herkules: Zrození legendy
(2014)
5. 4. 2016
4
Osm hrozných
(2015)
15. 3. 2016
6.5
Joy
(2015)
15. 3. 2016
6
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
(2015)
15. 3. 2016
4
Lída Baarová
(2016)
15. 3. 2016
5.5
Do posledního dechu
(2016)
15. 3. 2016
6
Hitman: Agent 47
(2015)
3. 3. 2016
3
Kurýr: Restart
(2015)
3. 3. 2016
7
Hitman
(2007)
3. 3. 2016
7.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
2. 3. 2016
7.5
Bohové Egypta
(2016)
2. 3. 2016
7
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
2. 3. 2016
8.5
Ave, Caesar!
(2016)
2. 3. 2016
7.5
V peřině
(2011)
27. 2. 2016
5
Peklo s princeznou
(2009)
27. 2. 2016
7
Vejška
(2014)
27. 2. 2016
6
Padesátka
(2015)
27. 2. 2016
6
Rodinný film
(2015)
24. 2. 2016
7.5
Chlapec
(2016)
21. 2. 2016
4.5
Quantum of Solace
(2008)
21. 2. 2016
8.5
Sinister 2
(2015)
21. 2. 2016
7
Muž na laně
(2015)
21. 2. 2016
8.5
1
2