Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
sephastto
Michal
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
28
Od nejnovějších
The Batman
(2022)
28. 11. 2022
8
Sebevražedný oddíl
(2021)
28. 11. 2022
6.5
Párty Hárd
(2019)
28. 11. 2022
5.5
Predátor: Kořist
(2022)
28. 11. 2022
8
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
28. 11. 2017
6.5
Rande naslepo
(2017)
28. 11. 2017
5.5
Zabiják a bodyguard
(2017)
28. 11. 2017
8.5
Jigsaw
(2017)
28. 11. 2017
5
Barry Seal: Nebeský gauner
(2017)
14. 11. 2017
8
Učitelka
(2016)
14. 11. 2017
6.5
Dunkerk
(2017)
14. 11. 2017
9
Pod rouškou noci
(2016)
14. 8. 2017
7.5
Logan: Wolverine
(2017)
14. 8. 2017
9.5
Život
(2017)
14. 8. 2017
7.5
By Way of Helena
(2015)
21. 2. 2017
6.5
Než jsem tě poznala
(2016)
21. 2. 2017
5
Warcraft: První střet
(2016)
21. 2. 2017
9.5
Ben-Hur
(2016)
29. 8. 2016
3.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
21. 8. 2016
7
Líza, liščí víla
(2015)
21. 8. 2016
7
Star Trek: Do neznáma
(2016)
21. 8. 2016
6.5
Zoolander
(2001)
10. 8. 2016
7.5
Gangster Ka: Afričan
(2015)
10. 8. 2016
8.5
Gangster Ka
(2015)
10. 8. 2016
9.5
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
13. 4. 2016
7.5
Croodsovi
(2013)
13. 4. 2016
7.5
Virgin Territory
(2007)
13. 4. 2016
8.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
17. 3. 2016
10