Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
spooneres
Radek Teč
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
47
Od nejnovějších
Světová válka Z
(2013)
26. 8. 2020
8
Gentlemani
(2020)
26. 8. 2020
8
Na nože
(2019)
26. 8. 2020
8.5
Stopařův průvodce po Galaxii
(2005)
1. 10. 2019
6
Výměna
(2008)
1. 10. 2019
8
Počátek
(2010)
1. 10. 2019
9.5
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
8. 8. 2019
10
Debbie a její parťačky
(2018)
26. 6. 2018
6.5
Backstage
(2018)
26. 6. 2018
1.5
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
26. 6. 2018
6.5
Dukla 61
(2018)
7. 6. 2018
9.5
Spider-Man: Homecoming
(2017)
6. 6. 2018
8
Black Panther
(2018)
6. 6. 2018
8
Doctor Strange
(2016)
6. 6. 2018
9.5
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 4. 2018
9.5
Prezident Blaník
(2018)
4. 2. 2018
9
Liga spravedlnosti
(2017)
20. 11. 2017
7.5
Auta 2
(2011)
14. 11. 2017
7
Auta
(2006)
14. 11. 2017
7
Liga výjimečných
(2003)
14. 11. 2017
7
Doba ledová 2: Obleva
(2006)
14. 8. 2017
6.5
Doba ledová
(2002)
14. 8. 2017
8
Dunkerk
(2017)
20. 7. 2017
9
Život brouka
(1998)
13. 7. 2017
7.5
Mravenec Z
(1998)
13. 7. 2017
8.5
Monstra vs. Vetřelci
(2009)
13. 7. 2017
5
Strážci Galaxie 2
(2017)
5. 5. 2017
9
John Wick 2
(2017)
23. 2. 2017
9
Transformers
(2007)
19. 2. 2017
8.5
Mlčení jehňátek
(1991)
19. 2. 2017
9.5
Templář
(2011)
19. 2. 2017
5
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
19. 12. 2016
7
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
26. 11. 2016
8.5
Kosmo
(2016)
20. 11. 2016
7.5
Tropická bouře
(2008)
10. 8. 2016
8.5
Olověná vesta
(1987)
10. 8. 2016
8
Dokonalý trik
(2006)
10. 8. 2016
9
Captain America: Občanská válka
(2016)
5. 5. 2016
6
Ant-Man
(2015)
17. 4. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
17. 4. 2016
9
Načíst další
1
2