Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
yoco
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
40
Od nejnovějších
W.I.T.C.H.
(2004)
14. 11. 2017
2.5
Batman vítězí
(2004)
14. 11. 2017
2.5
Thor: Ragnarok
(2017)
14. 11. 2017
2.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
9. 2. 2016
10
Jupiter vychází
(2015)
9. 2. 2016
5.5
Whiplash
(2014)
9. 2. 2016
7
Hacker
(2015)
9. 2. 2016
5.5
S láskou, Rosie
(2014)
9. 2. 2016
8.5
Špinavý trik
(2013)
6. 1. 2016
2.5
Batman začíná
(2005)
6. 1. 2016
7.5
Temný rytíř
(2008)
6. 1. 2016
8
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
6. 1. 2016
5.5
Forrest Gump
(1994)
6. 1. 2016
8
Lucy
(2014)
26. 10. 2015
7.5
Strážci Galaxie
(2014)
26. 10. 2015
9
Úsvit planety opic
(2014)
26. 10. 2015
6
22 Jump Street
(2014)
26. 10. 2015
8.5
Transformers: Zánik
(2014)
26. 10. 2015
5.5
Jak vycvičit draka 2
(2014)
26. 10. 2015
6
Všechny cesty vedou do hrobu
(2014)
26. 10. 2015
7.5
Hvězdy nám nepřály
(2014)
26. 10. 2015
7.5
Na hraně zítřka
(2014)
26. 10. 2015
8.5
Sousedi
(2014)
26. 10. 2015
5.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
26. 10. 2015
9.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
26. 10. 2015
8
Snadný prachy
(2010)
26. 10. 2015
5.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
26. 10. 2015
8.5
Jedna za všechny
(2014)
26. 10. 2015
6
Amazing Spider-Man 2
(2014)
26. 10. 2015
4.5
Transcendence
(2014)
26. 10. 2015
8
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
26. 10. 2015
9
NON-STOP
(2014)
26. 10. 2015
7.5
RoboCop
(2014)
26. 10. 2015
7
Vlk z Wall Street
(2013)
26. 10. 2015
7
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
26. 10. 2015
7
Divergence
(2014)
17. 10. 2015
7.5
Mimoni
(2015)
17. 10. 2015
7.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Špión
(2015)
17. 10. 2015
8
47 Róninů
(2013)
17. 10. 2015
8