Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
vladimira-maresova
Vladimíra Marešová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
131
Od nejnovějších
Lady Bird
(2017)
7. 3. 2018
6.5
Padesát odstínů svobody
(2018)
7. 3. 2018
6.5
Rudá volavka
(2018)
7. 3. 2018
9
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
7. 3. 2018
8.5
Oklamaný
(2017)
19. 7. 2017
5
Už teď mi chybíš
(2015)
2. 1. 2016
8
Dr. No
(1962)
17. 11. 2015
4.5
Dech života
(1987)
17. 11. 2015
8.5
Vyhlídka na vraždu
(1985)
17. 11. 2015
7
Chobotnička
(1983)
17. 11. 2015
5
Jen pro tvé oči
(1981)
17. 11. 2015
5.5
Moonraker
(1979)
17. 11. 2015
4.5
Špion, který mě miloval
(1977)
17. 11. 2015
4.5
Muž se zlatou zbraní
(1974)
17. 11. 2015
5
Žít a nechat zemřít
(1973)
17. 11. 2015
5.5
Diamanty jsou věčné
(1971)
17. 11. 2015
6
Ve službách Jejího Veličenstva
(1969)
17. 11. 2015
5
Žiješ jenom dvakrát
(1967)
17. 11. 2015
5
Thunderball
(1965)
17. 11. 2015
5.5
Goldfinger
(1964)
17. 11. 2015
7.5
Srdečné pozdravy z Ruska
(1963)
17. 11. 2015
8.5
Povolení zabíjet
(1989)
17. 11. 2015
9
Zlaté oko
(1995)
17. 11. 2015
7.5
Zítřek nikdy neumírá
(1997)
17. 11. 2015
8
Jeden svět nestačí
(1999)
17. 11. 2015
8
Dnes neumírej
(2002)
17. 11. 2015
8.5
Casino Royale
(2006)
17. 11. 2015
8
Quantum of Solace
(2008)
17. 11. 2015
7
Spectre
(2015)
17. 11. 2015
9
Americký sniper
(2014)
8. 10. 2015
9.5
American Ultra
(2015)
8. 10. 2015
7.5
Marťan
(2015)
8. 10. 2015
8.5
Peklo s princeznou
(2009)
8. 10. 2015
7.5
Hele vole, kde mám káru?
(2000)
8. 10. 2015
7
Pyšná princezna
(1952)
8. 10. 2015
10
Komando
(1985)
8. 10. 2015
8.5
Let's Dance
(2006)
8. 10. 2015
8.5
Osobní strážce
(1992)
8. 10. 2015
6.5
Duch
(1990)
8. 10. 2015
6
27 šatů
(2008)
8. 10. 2015
6
Načíst další
1
2
3
4