Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Chalupa
Jana Květoňová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
36
Od nejnovějších
Stavení
(1991)
3. 3. 2025
4
Stockholmský syndrom
(2020)
12. 12. 2024
7
Jackie Brownová
(1997)
24. 2. 2024
10
Marie Terezie
(2017)
1. 12. 2021
8.5
Život je ples
(2012)
26. 2. 2019
8
Favoritka
(2018)
25. 2. 2019
8
Bolest lásky
(1987)
14. 2. 2018
7.5
Zloději zelených koní
(2016)
14. 2. 2018
5.5
Anděl Páně 2
(2016)
14. 2. 2018
7
Útěk ze Sibiře
(2010)
14. 2. 2018
8
Gravitace
(2013)
14. 2. 2018
8.5
Rozbitý svět
(2012)
14. 2. 2018
8
Můj strýček Archimedes
(2018)
14. 2. 2018
7
matka!
(2017)
14. 2. 2018
7
Samba
(2014)
14. 2. 2018
8
Jedna ruka netleská
(2003)
14. 2. 2018
7.5
Manželské etudy po 35 letech
(2018)
14. 2. 2018
7.5
Lída Baarová
(2016)
14. 2. 2018
6
Instalatér z Tuchlovic
(2016)
14. 2. 2018
7
Díra u Hanušovic
(2014)
14. 2. 2018
7
Rudý kapitán
(2016)
14. 2. 2018
5.5
Dáma ve zlatém
(2015)
12. 2. 2018
8
Dabing Street
(2018)
12. 2. 2018
9
Případy 1. oddělení
(2014)
12. 2. 2018
9.5
Dívka za zrcadlem
(2018)
12. 2. 2018
7
Na hraně zítřka
(2014)
12. 2. 2018
7.5
La La Land
(2016)
1. 3. 2017
7.5
Jackie
(2016)
1. 3. 2017
9
Šíleně šťastná
(2016)
1. 3. 2017
8
Místo u moře
(2016)
1. 3. 2017
7.5
Propustka
(2002)
29. 8. 2015
6
Batesův motel
(2013)
13. 8. 2015
9.5
Vetřelec
(1979)
13. 8. 2015
9.5
Vynález zkázy
(1958)
13. 8. 2015
8.5
Americký sniper
(2014)
18. 3. 2015
8
Hodinový manžel
(2014)
18. 3. 2015
6.5