Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Judinka
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
105
Od nejnovějších
Men
(2022)
1. 9. 2022
9
The Gray Man
(2022)
1. 9. 2022
5
Klan Gucci
(2021)
1. 9. 2022
6
Velká premiéra
(2022)
1. 9. 2022
7.5
Kdyby radši hořelo
(2022)
1. 9. 2022
7
Vlastníci
(2019)
25. 8. 2020
9
Contratiempo
(2017)
25. 8. 2020
9
AVA: Bez soucitu
(2020)
25. 8. 2020
5.5
Témeř dokonalá tajemství
(2019)
4. 8. 2020
5
Modelář
(2020)
4. 8. 2020
2
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
(2016)
4. 8. 2020
8
Všechno bude
(2018)
12. 11. 2019
7.5
Toman
(2018)
12. 11. 2019
5.5
Blíženec
(2019)
12. 11. 2019
5.5
Co jsme komu zase udělali?
(2019)
1. 10. 2019
6
To Kapitola 2
(2019)
1. 10. 2019
4
Národní třída
(2019)
1. 10. 2019
9
Zlato
(2016)
3. 9. 2019
7.5
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
3. 9. 2019
6
Slunovrat
(2019)
3. 9. 2019
8
Černobyl
(2019)
26. 6. 2019
9
Sedmilhářky
(2017)
26. 6. 2019
7
Zlo s lidskou tváří
(2019)
26. 6. 2019
7
Mumie: Hrob Dračího císaře
(2008)
14. 5. 2019
5
Mumie se vrací
(2001)
14. 5. 2019
7
Mumie
(1999)
14. 5. 2019
7.5
Skyfall
(2012)
26. 6. 2018
8.5
To
(2017)
26. 6. 2018
8.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
26. 6. 2018
8.5
Debbie a její parťačky
(2018)
11. 6. 2018
7.5
Delirium
(2018)
6. 6. 2018
6
Dukla 61
(2018)
6. 6. 2018
8.5
Tiché místo
(2018)
6. 6. 2018
8.5
Poseidon
(2006)
28. 11. 2017
5
Vesnice
(2004)
28. 11. 2017
8.5
Vražda v Orient expresu
(2017)
28. 11. 2017
7.5
Atomic Blonde: Bez lítosti
(2017)
12. 8. 2017
8
Ghost in the Shell
(2017)
12. 8. 2017
5.5
Oklamaný
(2017)
12. 8. 2017
6.5
V pasti
(2016)
13. 7. 2017
6
Načíst další
1
2
3