Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Ciiiri
Lucie
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
281
Od nejnovějších
Projekt Adam
(2022)
10. 9. 2022
6.5
Kolo času
(2021)
29. 12. 2021
2
Ospalá díra
(1999)
16. 10. 2021
5.5
Malé ženy
(2019)
23. 5. 2021
8.5
Rocky
(1976)
22. 5. 2021
5
Žena v okně
(2021)
22. 5. 2021
6
Mulan
(2020)
20. 5. 2021
7.5
Princezna z cukrárny: Zase vyměněná
(2020)
23. 12. 2020
6.5
Princezna z cukrárny
(2018)
23. 12. 2020
6.5
Magická posedlost
(1998)
1. 11. 2020
7
Krotitelé duchů
(1984)
1. 11. 2020
7.5
Hubieho Halloween
(2020)
30. 10. 2020
6
Proxima
(2019)
16. 10. 2020
7.5
Ad Astra
(2019)
16. 10. 2020
6
Volání divočiny
(2020)
16. 10. 2020
8
Jasmíniny slzy
(2013)
11. 10. 2020
6
Charlieho andílci
(2019)
10. 10. 2020
6.5
Arctic: Ledové peklo
(2018)
3. 10. 2020
6
Robot Jox - Zápas robotů
(1990)
30. 9. 2020
3.5
Enola Holmesová
(2020)
27. 9. 2020
7.5
DJ Popelka
(2019)
27. 9. 2020
3.5
Godzilla II Král monster
(2019)
31. 5. 2019
7.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
28. 5. 2019
8.5
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 5. 2019
9.5
Avengers: Endgame
(2019)
28. 5. 2019
9
I.Q.
(1994)
10. 3. 2019
8.5
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
18. 11. 2018
9
Liga spravedlnosti
(2017)
18. 11. 2017
8
Blade Runner 2049
(2017)
14. 11. 2017
6
Blade Runner
(1982)
14. 11. 2017
3
Sněhulák
(2017)
14. 11. 2017
7
Underworld: Krvavé války
(2016)
1. 6. 2017
8
Nerve: Hra o život
(2016)
1. 6. 2017
4.5
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
1. 6. 2017
9.5
Dítě Bridget Jonesové
(2016)
1. 6. 2017
7
Lída Baarová
(2016)
1. 6. 2017
5.5
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
(2016)
1. 6. 2017
7.5
Casablanca
(1942)
1. 6. 2017
8.5
Deadpool
(2016)
1. 6. 2017
4.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
1. 6. 2017
5
Načíst další
1
3
4
5
8