Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
d4necek
Daniel Zahrádka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
143
Od nejnovějších
Marťan
(2015)
10. 5. 2017
8
Pasažéři
(2016)
10. 5. 2017
7
Doctor Strange
(2016)
10. 5. 2017
7.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
10. 5. 2017
8.5
S čerty nejsou žerty
(1985)
4. 3. 2015
10
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
30. 1. 2015
8.5
Strážci Galaxie
(2014)
30. 1. 2015
9
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
30. 1. 2015
6
Dobrý Will Hunting
(1997)
30. 5. 2014
8.5
Návrat do budoucnosti II
(1989)
30. 5. 2014
9.5
Rocky
(1976)
30. 5. 2014
8
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
30. 5. 2014
9
Kmotr II
(1974)
30. 5. 2014
10
Smrt krásných srnců
(1986)
30. 5. 2014
9
Obecná škola
(1991)
30. 5. 2014
8
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
30. 5. 2014
9.5
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
30. 5. 2014
8.5
Nespoutaný Django
(2012)
30. 5. 2014
8
Gran Torino
(2008)
30. 5. 2014
8
Motýlek
(1973)
30. 5. 2014
9.5
Rain Man
(1988)
30. 5. 2014
9.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
22. 5. 2014
9.5
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
21. 5. 2014
8.5
VALL-I
(2008)
21. 5. 2014
9
X-Men
(2000)
21. 5. 2014
9.5
Samotáři
(2000)
21. 5. 2014
9
Smrtonosná past 4.0
(2007)
21. 5. 2014
8.5
Tanec s vlky
(1990)
21. 5. 2014
8.5
Mlčení jehňátek
(1991)
21. 5. 2014
9.5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
21. 5. 2014
9.5
Constantine
(2005)
21. 5. 2014
8
Predátor
(1987)
21. 5. 2014
9
Noc na Karlštejně
(1973)
21. 5. 2014
8
Občanský průkaz
(2010)
21. 5. 2014
7.5
Trainspotting
(1996)
21. 5. 2014
9.5
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
21. 5. 2014
9
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
21. 5. 2014
8.5
Prokletý ostrov
(2010)
21. 5. 2014
7.5
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
21. 5. 2014
9.5
Leon
(1994)
21. 5. 2014
9.5
Načíst další
1
2
3
4