Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
fesoj1
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
88
Od nejnovějších
Velká čínská zeď
(2016)
7. 4. 2017
10
Trabantem do posledního dechu
(2016)
7. 4. 2017
9.5
Kung Fu Panda 3
(2016)
7. 4. 2017
8
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
(2015)
7. 4. 2017
6
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
7. 4. 2017
5.5
Sedm statečných
(1960)
7. 4. 2017
8.5
Star Trek: Do neznáma
(2016)
7. 4. 2017
9
Barbar Conan
(1982)
7. 4. 2017
10
Jason Bourne
(2016)
7. 4. 2017
9.5
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
7. 4. 2017
7.5
Terminátor
(1984)
7. 4. 2017
9.5
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
7. 4. 2017
8
Assassin
(2015)
7. 4. 2017
9.5
Warcraft: První střet
(2016)
7. 4. 2017
10
Želvy Ninja 2
(2016)
7. 4. 2017
9
X-Men: Apokalypsa
(2016)
7. 4. 2017
9
Captain America: Občanská válka
(2016)
7. 4. 2017
9.5
Lovec: Zimní válka
(2016)
7. 4. 2017
9.5
Mlčení jehňátek
(1991)
7. 4. 2017
8.5
Dobrý voják Švejk
(1957)
7. 4. 2017
10
Pád Londýna
(2016)
7. 4. 2017
9
Anděl Páně 2
(2016)
7. 4. 2017
10
Resident Evil: Poslední kapitola
(2016)
14. 2. 2017
8
xXx: Návrat Xandera Cage
(2017)
14. 2. 2017
8
Assassin's Creed
(2016)
14. 2. 2017
7
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
14. 2. 2017
5
Underworld: Krvavé války
(2016)
14. 2. 2017
10
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
14. 2. 2017
10
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
14. 2. 2017
10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
(2016)
14. 2. 2017
8
Mechanik zabiják: Vzkříšení
(2016)
14. 2. 2017
9
Lovecká sezóna: Strašpytel
(2015)
14. 2. 2017
8.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
16. 4. 2016
8.5
Rezistence
(2015)
16. 4. 2016
9.5
Chappie
(2015)
16. 4. 2016
4.5
Americký sniper
(2014)
16. 4. 2016
6
Avengers: Age of Ultron
(2015)
16. 4. 2016
8
Rychle a zběsile 7
(2015)
16. 4. 2016
8.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
16. 4. 2016
5
Jurský svět
(2015)
16. 4. 2016
10
Načíst další
1
2
3