Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Osirys
František Dostál
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
20
Od nejnovějších
Sněhurka
(2025)
30. 3. 2025
0
Reportáž psaná na benzínce
(2024)
25. 3. 2025
0
Vlny
(2024)
10. 3. 2025
0
20 dnů v Mariupolu
(2023)
6. 3. 2025
0
Duna
(2021)
15. 12. 2024
8
Duna
(1984)
15. 12. 2024
10
Deadpool & Wolverine
(2024)
11. 10. 2024
10
Joker
(2019)
11. 10. 2024
3
FC Roma
(2016)
8. 2. 2017
1
Zelená míle
(1999)
5. 8. 2016
9
Forrest Gump
(1994)
5. 8. 2016
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
5. 8. 2016
10
Odcházení
(2011)
5. 8. 2016
0.5
Česká RAPublika
(2008)
5. 8. 2016
0.5
Vraždy v kruhu
(2015)
7. 2. 2016
6
Případy 1. oddělení
(2014)
7. 2. 2016
9.5
Klub rváčů
(1999)
19. 5. 2015
8.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
7. 3. 2015
8
Na hraně zítřka
(2014)
7. 3. 2015
8.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
7. 3. 2015
10