Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ElidaGirl
Lucie Kumbárová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
2 302
Od nejnovějších
Lepší teď než nikdy
(2014)
17. 10. 2014
9
Zmizelá
(2014)
2. 10. 2014
9.5
Parádně pokecal
(2014)
23. 9. 2014
6.5
Místa
(2014)
8. 9. 2014
5
Nymfomanka, část II.
(2013)
8. 9. 2014
7
Nymfomanka, část I.
(2013)
8. 9. 2014
8
Pošťák Pat
(2014)
8. 9. 2014
5.5
Radio Alice
(2004)
8. 9. 2014
9.5
Století Miroslava Zikmunda
(2014)
8. 9. 2014
8.5
O koních a lidech
(2013)
8. 9. 2014
5
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
8. 9. 2014
7
Nejhledanější muž
(2014)
8. 9. 2014
8
Pod zemí
(2014)
8. 9. 2014
4.5
Láska na kari
(2014)
8. 9. 2014
8.5
Sex Tape
(2014)
29. 8. 2014
5.5
Želvy Ninja
(2014)
29. 8. 2014
5
Gottland
(2014)
29. 8. 2014
9.5
Zázraky
(2014)
29. 8. 2014
6.5
Hráč
(2013)
29. 8. 2014
8.5
Chlapectví
(2014)
29. 8. 2014
10
Tři bratři
(2014)
29. 8. 2014
7
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
29. 8. 2014
8
Bezvadný den
(2008)
29. 8. 2014
6
Kouzlo měsíčního svitu
(2014)
29. 8. 2014
7
V oku tornáda
(2014)
29. 8. 2014
8.5
Lucy
(2014)
29. 8. 2014
9
Díra u Hanušovic
(2014)
29. 7. 2014
9
Život Davida Galea
(2003)
4. 2. 2014
9.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
4. 2. 2014
10
Laurel Canyon
(2002)
4. 2. 2014
1
Sonny
(2002)
4. 2. 2014
4.5
Pravá blondýnka 2
(2003)
4. 2. 2014
8.5
Fanfán Tulipán
(2003)
4. 2. 2014
8
Můj život beze mne
(2003)
4. 2. 2014
4.5
Adaptace
(2002)
4. 2. 2014
7.5
Rolling Stones na max
(1991)
4. 2. 2014
3.5
Hodiny
(2002)
4. 2. 2014
8.5
Tak to chodí
(2003)
4. 2. 2014
8
Líbejte se, s kým je libo
(2002)
4. 2. 2014
8
Zločin pátera Amara
(2002)
4. 2. 2014
7
Načíst další
1
8
9
10
58