Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
stantheman
Stanislav Jedzok
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
892
Od nejnovějších
Benedetta
(2021)
9. 12. 2021
3.5
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
(2021)
6. 8. 2021
5
Herec
(2020)
27. 10. 2020
8.5
Pyšná princezna
(1952)
13. 11. 2019
6
Čertí brko
(2018)
13. 11. 2019
4.5
Vánoční Kameňák
(2015)
13. 11. 2019
0.5
Ženská na vrcholu
(2019)
13. 11. 2019
2.5
Parazit
(2019)
13. 11. 2019
8.5
Ženy v běhu
(2019)
13. 11. 2019
6
Rocketman
(2019)
1. 10. 2019
8
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
1. 10. 2019
7
Křtiny
(2010)
1. 10. 2019
8.5
Zelená kniha
(2018)
1. 10. 2019
7.5
Nabarvené ptáče
(2019)
13. 9. 2019
7
Angelus
(2000)
12. 8. 2019
8
Skleněný pokoj
(2019)
12. 8. 2019
9
Příběh služebnice
(2017)
14. 5. 2019
8
Ženy na pokraji nervového zhroucení
(1988)
14. 5. 2019
7
Balón
(2018)
14. 5. 2019
7
Klér
(2018)
30. 4. 2019
9
Tátova volha
(2018)
29. 11. 2018
6.5
Planeta Česko
(2017)
29. 11. 2018
6
Sedm pečetí Karla IV.
(2016)
29. 11. 2018
7.5
Mamma Mia: Here We Go Again!
(2018)
29. 11. 2018
4
Kvarteto
(2017)
29. 11. 2018
5.5
Zrodila se hvězda
(2018)
29. 11. 2018
7.5
Studená válka
(2018)
29. 11. 2018
8.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
29. 11. 2018
6.5
Debbie a její parťačky
(2018)
8. 6. 2018
4
Hastrman
(2018)
6. 6. 2018
6.5
Koruna
(2016)
6. 6. 2018
9.5
Dukla 61
(2018)
6. 6. 2018
8
Město
(2010)
9. 4. 2018
5
matka!
(2017)
9. 4. 2018
3
S láskou Vincent
(2017)
5. 2. 2018
7.5
Odcházení
(2011)
5. 2. 2018
8
Dům z karet
(2013)
5. 2. 2018
8.5
Dabing Street
(2018)
5. 2. 2018
9
Zloději zelených koní
(2016)
5. 2. 2018
7
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
5. 2. 2018
9
Načíst další
1
5
6
7
23