Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
sak007
Petr Hájek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
43
Od nejnovějších
Joker
(2019)
27. 8. 2020
7.5
Avengers: Endgame
(2019)
27. 8. 2020
7
Captain Marvel
(2019)
27. 8. 2020
7.5
Nikdy neříkej nikdy
(1983)
27. 8. 2020
5.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
27. 6. 2018
4.5
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
27. 6. 2018
7
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
27. 6. 2018
4.5
Valerian a město tisíce planet
(2017)
14. 11. 2017
7.5
Orel Eddie
(2016)
14. 11. 2017
7.5
Thor: Ragnarok
(2017)
14. 11. 2017
7.5
Bláznivá mise
(1982)
31. 8. 2016
5.5
Batman
(1989)
31. 8. 2016
8.5
Tajný život mazlíčků
(2016)
31. 8. 2016
5.5
Sedmero krkavců
(2015)
31. 8. 2016
8
Star Trek: Do neznáma
(2016)
31. 8. 2016
7
Krotitelé duchů
(2016)
9. 8. 2016
2.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
9. 8. 2016
8
Sebevražedný oddíl
(2016)
9. 8. 2016
7.5
Warcraft: První střet
(2016)
29. 7. 2016
6
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
29. 7. 2016
5.5
Hledá se Dory
(2016)
29. 7. 2016
6
X-Men: Apokalypsa
(2016)
9. 6. 2016
5
Kniha džunglí
(2016)
9. 6. 2016
9
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
9. 6. 2016
8
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
16. 3. 2016
7.5
V hlavě
(2015)
16. 3. 2016
7
Deadpool
(2016)
16. 3. 2016
10
Rallye smrti
(2008)
27. 2. 2015
5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
27. 2. 2015
8.5
Tři bratři
(2014)
27. 2. 2015
8
Nymfomanka, část I.
(2013)
27. 2. 2015
6
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
27. 2. 2015
8
Jupiter vychází
(2015)
5. 2. 2015
5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
30. 1. 2015
8
Tučňáci z Madagaskaru
(2014)
30. 1. 2015
5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
30. 1. 2015
6
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
27. 1. 2015
8
Strážci Galaxie
(2014)
20. 1. 2015
9
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
20. 1. 2015
8
Fotograf
(2015)
20. 1. 2015
6
1
2