Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kudo
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
741
Od nejnovějších
Tenet
(2020)
25. 3. 2021
8.5
Šarlatán
(2020)
14. 12. 2020
7.5
Eurovize
(2020)
19. 7. 2020
8.5
Operace Silver A
(2007)
19. 7. 2020
8.5
Greyhound: Bitva o Atlantik
(2020)
19. 7. 2020
9
Dag - The Mountain
(2012)
1. 7. 2020
7.5
Šťastný nový rok
(2019)
1. 7. 2020
8
Bitva u Midway
(2019)
5. 4. 2020
8
Mizerové navždy
(2020)
5. 4. 2020
8
1917
(2019)
21. 3. 2020
9
Anna
(2019)
21. 3. 2020
7
The Informer
(2019)
7. 3. 2020
7.5
Národní třída
(2019)
7. 3. 2020
7
Poslední aristokratka
(2019)
7. 3. 2020
6.5
Terminátor: Temný osud
(2019)
7. 3. 2020
8
Veterán
(2020)
19. 2. 2020
8.5
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
2. 2. 2020
8
Osvícení
(1980)
21. 12. 2019
8.5
Ti druzí
(2001)
21. 12. 2019
8
Rozkaz
(2008)
21. 12. 2019
8.5
Ženy v běhu
(2019)
11. 11. 2019
8.5
Seal Team
(2017)
11. 11. 2019
9.5
Vynález zkázy
(1958)
14. 9. 2019
8.5
Mafiáni
(1990)
14. 9. 2019
9
Pianista
(2002)
14. 9. 2019
9
Cesta do pravěku
(1955)
14. 9. 2019
9
Avengers: Endgame
(2019)
14. 9. 2019
8
Avengers: Infinity War
(2018)
14. 9. 2019
8
Znovu ve hře
(2018)
14. 9. 2019
8.5
Paní ministryně
(2014)
4. 8. 2019
9
Pašerák
(2018)
8. 5. 2019
7.5
Vikingové
(2013)
8. 5. 2019
9.5
Kursk
(2018)
5. 5. 2019
8
Zelená kniha
(2018)
8. 4. 2019
9
Hrdinové ohně
(2017)
5. 4. 2019
9
Nevinnost
(2011)
27. 3. 2019
8
První člověk
(2018)
17. 2. 2019
9
12 hrdinů
(2018)
11. 2. 2019
9.5
Po čem muži touží
(2018)
11. 2. 2019
8.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
26. 1. 2019
9.5
Načíst další
1
15
16
17
19