Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Batista
Václav Piller
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
272
Od nejnovějších
Slimák
(2006)
11. 8. 2015
6.5
Pařba na třetí
(2013)
11. 8. 2015
7.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
11. 8. 2015
8.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
2. 11. 2014
7.5
Na život a na smrt
(2013)
2. 11. 2014
5.5
22 Jump Street
(2014)
2. 11. 2014
4
Na hraně zítřka
(2014)
2. 11. 2014
8
Hvězdy nám nepřály
(2014)
2. 11. 2014
9
Zmizelá
(2014)
2. 11. 2014
10
Strážci Galaxie
(2014)
2. 11. 2014
9
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
17. 6. 2014
9.5
Pojedeme k moři
(2014)
11. 4. 2014
8
Bídníci
(2012)
8. 4. 2014
9
Pěsti ze železa
(2012)
8. 4. 2014
8
Zimní příběh
(2014)
8. 4. 2014
6.5
Čistá duše
(2001)
8. 4. 2014
9
Insider: Muž, který věděl příliš mnoho
(1999)
8. 4. 2014
7
Robin Hood
(2010)
8. 4. 2014
5.5
Labyrint lží
(2008)
8. 4. 2014
9
Na odstřel
(2009)
8. 4. 2014
6
Muž z oceli
(2013)
8. 4. 2014
9
Rodinné tajemství
(2003)
8. 4. 2014
4
Po čem ženy touží
(2000)
8. 4. 2014
8.5
Tři mušketýři
(2011)
8. 4. 2014
6.5
Noe
(2014)
8. 4. 2014
7.5
Patriot
(2000)
8. 4. 2014
8.5
3:10 Vlak do Yumy
(2007)
8. 4. 2014
9
Percy Jackson: Zloděj blesku
(2010)
8. 4. 2014
4.5
Gamer
(2009)
8. 4. 2014
7
Charlieho malá tajemství
(2012)
8. 4. 2014
9.5
Spider-Man 2
(2004)
8. 4. 2014
9
Americký zločin
(2007)
8. 4. 2014
7
Jíst, meditovat, milovat
(2010)
8. 4. 2014
6.5
Zrození Planety opic
(2011)
8. 4. 2014
6
127 hodin
(2010)
8. 4. 2014
8.5
Zelený sršeň
(2011)
8. 4. 2014
8
Spring Breakers
(2012)
8. 4. 2014
4
Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna
(2013)
8. 4. 2014
5
Nevyřízený účet
(2013)
8. 4. 2014
6
Veronica Mars
(2014)
8. 4. 2014
9
Načíst další
1
2
3
4
5
6
7