Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
scarecrow
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
391
Od nejnovějších
Očista
(2013)
15. 3. 2015
8
Želvy Ninja
(2014)
15. 3. 2015
7
Strážci Galaxie
(2014)
15. 3. 2015
9.5
Arrow
(2012)
15. 3. 2015
9
Zmizelá
(2014)
15. 3. 2015
10
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
15. 12. 2014
10
Pařba v Bangkoku
(2011)
21. 10. 2013
6
Pivní bratři
(1998)
11. 9. 2013
7
VALL-I
(2008)
11. 9. 2013
9.5
Terminator Salvation
(2009)
11. 9. 2013
7
Akta X: Chci uvěřit
(2008)
11. 9. 2013
4.5
Sirotek
(2009)
11. 9. 2013
7.5
Únos vlaku 1 2 3
(2009)
11. 9. 2013
8
Lapeni v ráji
(1994)
11. 9. 2013
6.5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
11. 9. 2013
9
Dům hrůzy
(1999)
11. 9. 2013
4.5
Na odstřel
(2009)
11. 9. 2013
6.5
Bláznivá škola
(1996)
11. 9. 2013
7.5
Vzhůru do oblak
(2009)
11. 9. 2013
9.5
Nic než pravda
(2008)
11. 9. 2013
7
Alice
(2009)
11. 9. 2013
6
Hellboy 2: Zlatá armáda
(2008)
11. 9. 2013
8
Hellboy
(2004)
11. 9. 2013
8.5
Revizoři
(2003)
11. 9. 2013
7
Kurýr 2
(2005)
11. 9. 2013
6.5
Kurýr
(2002)
11. 9. 2013
7
A-Team: Poslední mise
(2010)
11. 9. 2013
8.5
Vrahouni
(2010)
11. 9. 2013
4.5
Zatím spolu, zatím živi
(2010)
11. 9. 2013
6
Cemetery Junction
(2010)
11. 9. 2013
5.5
Nabitá zbraň 1
(1993)
11. 9. 2013
10
Vánoční skřítek
(2003)
11. 9. 2013
8.5
Hranice života
(2005)
11. 9. 2013
9.5
Hospodu vám nedáme
(2006)
11. 9. 2013
6.5
Zakázané království
(2008)
11. 9. 2013
6.5
Darjeeling s ručením omezeným
(2007)
11. 9. 2013
6
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
11. 9. 2013
8
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
11. 9. 2013
8
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
11. 9. 2013
8.5
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
11. 9. 2013
8
Načíst další
1
2
3
4
10
Domů
Uživatelé
scarecrow
Hodnocení