Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
bafik
pavel gajdošík
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
543
Od nejnovějších
Anna
(2019)
1. 11. 2021
5
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
1. 11. 2021
3.5
Panství Downton
(2019)
1. 11. 2021
0.5
Léto 85
(2020)
8. 10. 2020
9.5
Ad Astra
(2019)
3. 8. 2020
2
To Kapitola 2
(2019)
3. 8. 2020
9
Pád anděla
(2019)
3. 8. 2020
6.5
Krvavá nevěsta
(2019)
3. 8. 2020
6.5
Terminátor: Temný osud
(2019)
3. 8. 2020
8
Zombieland: Rána jistoty
(2019)
3. 8. 2020
7
Blíženec
(2019)
3. 8. 2020
3.5
Joker
(2019)
3. 8. 2020
6
Rambo: Poslední krev
(2019)
3. 8. 2020
7
Noční můry z temnot
(2019)
3. 8. 2020
3
Temná tvář Brooklynu
(2019)
3. 8. 2020
8
Le Mans '66
(2019)
7. 7. 2020
10
Doktor Spánek od Stephena Kinga
(2019)
7. 7. 2020
4
Zloba: Královna všeho zlého
(2019)
7. 7. 2020
7.5
Star Wars: Vzestup Skywalkera
(2019)
7. 7. 2020
7.5
Frčíme
(2020)
7. 7. 2020
8.5
Mizerové navždy
(2020)
7. 7. 2020
7.5
Na nože
(2019)
7. 7. 2020
9
Nedotknutelní
(2017)
17. 12. 2019
10
Jak vycvičit draka 3
(2019)
17. 12. 2019
8.5
My
(2019)
17. 12. 2019
5.5
Shazam!
(2019)
17. 12. 2019
6.5
Venom
(2018)
17. 12. 2019
7.5
Mrazivá pomsta
(2019)
17. 12. 2019
6
Všechno nejhorší 2
(2019)
17. 12. 2019
2.5
Hellboy
(2019)
17. 12. 2019
6
Pokémon: Detektiv Pikachu
(2019)
17. 12. 2019
5.5
Arctic: Ledové peklo
(2018)
17. 12. 2019
7.5
Dumbo
(2019)
17. 12. 2019
5.5
Řbitov zviřátek
(2019)
17. 12. 2019
2
Bohemian Rhapsody
(2018)
17. 12. 2019
8.5
Fighter
(2010)
17. 12. 2019
7.5
La Llorona: Prokletá žena
(2019)
17. 12. 2019
5
Zrodila se hvězda
(2018)
17. 12. 2019
4
Aladin
(2019)
17. 12. 2019
7.5
Syn temnoty
(2019)
17. 12. 2019
2
Načíst další
1
3
4
5
14