Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
keddie
Dana Hrozková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
62
Od nejnovějších
Král
(2019)
25. 8. 2020
7.5
Gentlemani
(2020)
25. 8. 2020
8
Na nože
(2019)
25. 8. 2020
8
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
1. 10. 2019
7.5
Anna
(2019)
1. 10. 2019
5.5
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
1. 10. 2019
8
Alita: Bojový Anděl
(2019)
14. 5. 2019
8.5
Captain Marvel
(2019)
14. 5. 2019
7.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Temná věž
(2017)
28. 11. 2017
5
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
28. 11. 2017
10
Blade Runner 2049
(2017)
28. 11. 2017
8.5
Rychle a zběsile 8
(2017)
13. 7. 2017
7.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
13. 7. 2017
9
Wonder Woman
(2017)
13. 7. 2017
8
Trollové
(2016)
19. 2. 2017
7
Pasažéři
(2016)
19. 2. 2017
9
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
19. 2. 2017
8
Barbar Conan
(1982)
1. 12. 2016
9
Jason Bourne
(2016)
1. 12. 2016
6.5
Doctor Strange
(2016)
1. 12. 2016
9
Underworld: Probuzení
(2012)
14. 9. 2016
6.5
Podfukáři 2
(2016)
14. 9. 2016
6
Sebevražedný oddíl
(2016)
14. 9. 2016
7
Osm hrozných
(2015)
30. 7. 2016
8
Bohové Egypta
(2016)
30. 7. 2016
6
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
30. 7. 2016
9
Pátá vlna
(2016)
9. 6. 2016
4
Captain America: Občanská válka
(2016)
9. 6. 2016
8.5
V hlavě
(2015)
9. 6. 2016
9
Mocný vládce Oz
(2013)
15. 4. 2016
6.5
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
(2005)
15. 4. 2016
7
Hugo a jeho velký objev
(2011)
15. 4. 2016
9
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
15. 4. 2016
6.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
7. 4. 2016
8.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
25. 3. 2016
6
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
16. 3. 2016
10
Spectre
(2015)
16. 3. 2016
8
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
16. 3. 2016
10
Deadpool
(2016)
16. 3. 2016
8.5
1
2