Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
filamubobes
Michal Lucák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
182
Od nejnovějších
Zmizelá
(2014)
14. 10. 2014
8.5
Hercules
(2014)
3. 8. 2014
4.5
Fair Play
(2014)
3. 8. 2014
7.5
Strážci Galaxie
(2014)
3. 8. 2014
8
Úsvit planety opic
(2014)
20. 7. 2014
8
Chraň nás od zlého
(2014)
20. 7. 2014
7
Díra u Hanušovic
(2014)
20. 7. 2014
5.5
Únos
(2012)
20. 7. 2014
6
Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
(2011)
29. 6. 2014
6.5
Transformers: Pomsta poražených
(2009)
29. 6. 2014
7
Transformers
(2007)
29. 6. 2014
8.5
Transformers: Zánik
(2014)
29. 6. 2014
7.5
Zulu
(2013)
26. 6. 2014
7.5
Lidice
(2011)
12. 6. 2014
8
Na hraně zítřka
(2014)
6. 6. 2014
8
Oculus
(2013)
2. 6. 2014
7
Pokrevní pouto
(2013)
28. 5. 2014
7.5
Skrýš
(2010)
26. 5. 2014
6.5
I Love You Phillip Morris
(2009)
22. 5. 2014
7
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
22. 5. 2014
9
Godzilla
(2014)
17. 5. 2014
8
Salem
(2014)
17. 5. 2014
7
Šedá zóna
(2001)
11. 5. 2014
8
Amazing Spider-Man 2
(2014)
11. 5. 2014
7
Wolf Creek
(2005)
1. 5. 2014
5
Nepřítel
(2013)
24. 4. 2014
7
Insomnie
(2002)
20. 4. 2014
7.5
Prokletý ostrov
(2010)
20. 4. 2014
9
Transcendence
(2014)
20. 4. 2014
7
47 Róninů
(2013)
9. 4. 2014
6.5
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
7. 4. 2014
8.5
Captain America: První Avenger
(2011)
7. 4. 2014
7.5
Noe
(2014)
27. 3. 2014
8
Pompeje 3D
(2014)
21. 3. 2014
6.5
Pozdravy ze spermabanky
(2013)
19. 3. 2014
7
Klub poslední naděje
(2013)
19. 3. 2014
8
Nemocnice Parkland
(2013)
18. 3. 2014
7
Zprávař 2: Legenda pokračuje
(2014)
18. 3. 2014
7
Zprávař: Příběh Rona Burgundyho
(2004)
18. 3. 2014
7.5
Válka světů
(2005)
18. 3. 2014
9
1
2
3
4
5