Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Markovel
Michael Borák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
82
Od nejnovějších
Marťan
(2015)
10. 8. 2016
8
Trabantem do posledního dechu
(2016)
10. 8. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
10. 8. 2016
8
Kung Fu Panda
(2008)
12. 5. 2016
7
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
12. 5. 2016
9
Lovec: Zimní válka
(2016)
11. 5. 2016
5.5
Chuck
(2007)
13. 4. 2016
7.5
Na vlásku
(2010)
13. 4. 2016
7
Predátor
(1987)
13. 4. 2016
8.5
Comeback
(2008)
8. 4. 2016
6.5
Dexter
(2006)
8. 4. 2016
9
Simpsonovi
(1989)
8. 4. 2016
9
Futurama
(1999)
16. 3. 2016
8
Daredevil
(2015)
16. 3. 2016
8.5
Červený trpaslík
(1988)
16. 3. 2016
9.5
Dan Vs.
(2011)
3. 3. 2016
7.5
My Little Pony: Equestria Girls
(2013)
3. 3. 2016
8
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
3. 3. 2016
8
Okno do dvora
(1954)
6. 1. 2016
8.5
Země zombií
(2009)
6. 1. 2016
7
Creed
(2015)
6. 1. 2016
8
LEGO® příběh
(2014)
13. 8. 2015
8.5
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
13. 8. 2015
8
Teorie velkého třesku
(2007)
13. 8. 2015
8
Vepřinec
(1969)
27. 7. 2015
8
Fakjů pane učiteli
(2013)
27. 7. 2015
7
22 Jump Street
(2014)
27. 7. 2015
7
Pojedeme k moři
(2014)
19. 2. 2015
7
Počátek
(2010)
19. 2. 2015
8
Slídil
(2014)
19. 2. 2015
7
Interstellar
(2014)
19. 2. 2015
7.5
Drsňačky
(2013)
15. 5. 2014
4
Hany
(2014)
15. 5. 2014
5
X-Men
(2000)
15. 5. 2014
8
Půlnoc v Paříži
(2011)
2. 4. 2014
7.5
Need for Speed
(2014)
2. 4. 2014
3.5
Pán času
(2005)
1. 4. 2014
9
Temný rytíř
(2008)
10. 3. 2014
10
Sám doma
(1990)
10. 3. 2014
8.5
Shrek 2
(2004)
10. 3. 2014
8.5
Načíst další
1
2
3